Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Co k velikonočnímu přípitku?

10. březen 2023  České nápoje   komentáře (0)  644 x

Očekáváte na Velikonoční pondělí zástup koledníků? Těšíte se na to, až s nimi přivítáte jaro? Podpořte tuzemskou tradici a připravte si přípitek v podobě neobvyklého likéru či oblíbené klasiky.

Co k velikonočnímu přípitku?Co k velikonočnímu přípitku?

Prémiový likér Granette Ořechový

Likér ze svatojánských vlašských ořechů je po celé generace oblíbeným tradičním nápojem, který má jedinečnou chuť a pozitivní účinky nejen na trávení. I Palírna U Zeleného stromu má na tento nápoj svou osvědčenou a střeženou recepturu. Každý rok na svatého Jana sklízejí lokální drobní pěstitelé vlašské ořechy tzv. mléčné zralosti a z nich se potom připravuje ořechový výluh doplněný tajnou směsí bylin a koření. Vyzkoušejte ho jako netradiční přípitek na Velikonoční pondělí!

  • Orientační cena za lahev: 329 Kč
  • Orientační cena za dárkové balení: 399 Kč

Vaječný Sen pistácie

Vaječný Sen je již po desetiletí nejprodávanějším vaječným likérem na českém trhu. Je vyráběn podle tradiční receptury z pečlivě vybraných kvalitních surovin s vysokým podílem vajec a kondenzovaného mléka. Vsaďte na Vaječný Sen od Palírny U Zeleného stromu – přivítejte jaro stylově a nabídněte velikonočním koledníkům tento oblíbený likér s příchutí pistácie.

  • Cena: 139 Kč

Objevitel MED
Tuzemák Objevitel je jantarově zbarvený destilát odpočívající v dubových sudech v prostějovských sklepích Palírny U Zeleného stromu. Jeho receptura se vrací do období vzniku tuzemáků, tedy do 19. století, což mu propůjčuje nezaměnitelnou chuť. V novince Objevitel MED se pak k vůním exotické vanilky a karamelu přidává ještě jemnost květového medu. Podává se při pokojové teplotě.

  • Cena: 169 Kč

Hanácká vodka Silver

Základem křišťálově čisté Hanácké vodky Silver je průzračná voda z hlubinných vrtů na Hané, která má specifické senzorické vlastnosti, a kvalitní obilný destilát z pšenice. Receptura Hanácké vodky Silver vychází z tradiční receptury staré více než 500 let, kterou v Palírně U Zeleného stromu zavedl její první palírník Mates. Ten pomocí stříbrného pražského groše měřil v hustoměru obsah alkoholu a díky tomu zaručil, že nápoj bude chutnat vždy stejně. Tento odkaz připomíná vyobrazení stříbrného groše na etiketě Hanácké vodky Silver.

  • Cena: 299 Kč

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist