Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Dárky na poslední chvíli od Jelínka

20. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  1530 x

Po loňských nákupech pár dní před Štědrým dnem jste si slíbili, že se polepšíte a vánoční dárky začnete shánět v pořádném předstihu. Najednou je tu poslední adventní týden a váš seznam dárků stále zeje prázdnotou. Přinášíme vám proto pár tipů, ať jdete na jistotu. Čekají na vás dárkové evergreeny v podobě kvalitního alkoholu značky R. JELÍNEK. Lovu zdar a veselé Vánoce!

Dárky na poslední chvíli od JelínkaDárky na poslední chvíli od Jelínka

Gold Cock 8 Years Old

Máte v okolí milovníka whisky a rádi byste ho obdarovali něčím neobvyklým? Co takhle původní českou whisky z českého ječmene, zrající v sudech z českého dubového dřeva? Whisky Gold Cock 8 Years Old je první Gold Cock destilovaný v moderních kotlích Arnold Holstein ve Vizovicích, přičemž všechny ostatní části výroby zůstaly původní a v mnoha ohledech historické. Odborníci ve Vizovicích zkrátka věří, že spojení nového se starým je nejlepší cestou pro zachování hodnoty značky Gold Cock.

Doporučená cena za lahev 0,7 l je 799 Kč.

Vizovická slivovice 2015 Stanley

Vizovická slivovice 2015 Stanley je velmi jemný jednoodrůdový ovocný destilát, který je připravený výhradně ze švestek z vlastních sadů. Švestky se sklízejí a zpracovávají po jednotlivých odrůdách a jen ty nejlepší se vícestupňovou destilací dostanou až do lahví s prémiovou etiketou Vizovická slivovice. Vizovická slivovice 2015 Stanley je nejen sběratelským unikátem, ale především prémiovým produktem. Celkem bylo stočeno pouze 2 015 lahví a každá lahev je opatřena ručně psaným pořadovým číslem a korkovým uzávěrem s voskovou pečetí.

Doporučená cena za lahev 0,7 l je 849 Kč.

Family Reserve

Rodinný poklad z Vizovic, 20letá slivovice té nejvyšší kvality – to je Family Reserve. Tato výjimečná slivovice zrála dlouhých 20 let a následně byla stočena v limitovaném počtu 279 lahví. Dlouhé zrání v dubových sudech se projevuje jak nezvykle tmavou, až jantarovou barvou, tak silně dřevitou vůní, ve které můžeme cítit vanilku, dřevo, závan kůže. Chuť je švestková, ne však typicky slivovicová, může spíše připomínat lehčí koňak.

Doporučená cena za lahev 0,7 l je 3 749 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist