Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Druhý ročník festivalu plného jalovce Ginfest se blíží

6. únor 2017  České nápoje   komentáře (0)  1454 x

V prostoru DUP36 na Národní třídě se uskuteční Ginfest, zábavně vzdělávací oslava jalovcového nápoje určená především široké veřejnosti. Druhý ročník Ginfestu se uskuteční 25. února. Předcházet mu bude Prague Gin Cocktail Week, během něhož budou vybrané pražské bary nabízet speciální ginové menu. Návštěvníci se mohou těšit na širokou nabídku několika desítek značek ginů a toniků.

Druhý ročník festivalu plného jalovce Ginfest se blížíDruhý ročník festivalu plného jalovce Ginfest se blíží

Kromě degustací se ginoví nadšenci budou moct zúčastnit i vzdělávacích seminářů o historii a výrobě ginu. Ginfest organizuje Barlife, odborný časopis o nápojích vycházející od roku 2004.

Ginfest se uskuteční v samém centru Prahy – v prostorech DUP36 na Národní třídě. DUP36 je alternativním prostorem, který je přístupný téměř jakékoli aktivitě. A jednou z těchto aktivit je právě i Ginfest.

Zdá se, že ginová vlna, která nás zaplavila v minulých letech, snad nikdy neustane. Na náš trh neustále přicházejí nové značky, experimentuje se s ochucenými giny, vznikají nové toniky pro ideální kombinaci Gin&Tonic. I proto jsme rozhodli opět zorganizovat Ginfest, který pomůže široké veřejnosti se v současné nabídce zorientovat,“ říká Martin Kraut, vydavatel časopisu Barlife a organizátor Ginfestu.

Návštěvníci tak mají možnost strávit příjemné sobotní odpoledne ve společnosti zavedených, ale i méně známých ginů z různých koutů Evropy. Samozřejmostí je, že kteroukoli z vystavených značek mají možnost ochutnat za velmi příznivou cenu. Ti, které zajímá nejen chuť, ale i další informace jako historie a výroba ginu, se mohou zúčastnit seminářů. Dozví se například, jaké jsou nejčastější botanicals či jak párovat gin a tonic. Zkrátka, je na co se těšit.

V současné době je potvrzených 32 značek ginů a toniků od osmi vystavovatelů. Ginfestu se mimo další zúčastní i český výrobce jalovcového destilátu Martin Žufánek. Jeho limitovanou edici OMFG pro rok 2017 budete mít možnost poprvé ochutnat právě na Ginfestu. Nenechte si tuto příležitost ujít, předprodej vstupenek je již spuštěn.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist