Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Dvacetiletý rum Ron Santiago de Cuba

15. únor 2024  České nápoje   komentáře (0)  336 x

Oblíbený Ron Santiago de Cuba uvádí na trh svůj exkluzivní 20letý rum Extra A?ejo, který je výsledkem výběru pouze z malého množství sudů v jedné z nejstarších výroben na Kubě. Ochutnejte sami a dopřejte si exkluzivní zážitek, který vám vykouzlí úsměv na rtech. Pro ČR bylo uvolněno pouze 180 lahví.

Dvacetiletý rum Ron Santiago de CubaDvacetiletý rum Ron Santiago de Cuba

Rumy Ron Santiago de Cuba patří mezi nejkvalitnější destiláty této kategorie na trhu a skvěle se hodí pro jakoukoliv příležitost – z obyčejného dne udělají degustační zážitek a sváteční momenty povznesou na nezapomenutelnou úroveň. Luxusní dvacetiletá edice této ikonické značky, která je znovu uvedena na trh, nabízí jedinečnou možnost poznat jeden z nejstarších kubánských třtinových destilátů.

Díky zrání v sudech z bílého dubu známých pro své skvělé aromatické vlastnosti je rum Ron Santiago de Cuba 20-Year-Old Extra A?ejo Gran Reserva nositelem kombinace ovocných vůní a okouzluje svým vynikajícím vyváženým aromatickým profilem. Na patře působí robustně a hladce, s harmonickou rovnováhou mezi sladkostí a suchostí, na jazyku ucítíte chuť kávy, kakaa a čokolády. Závěr naplní vaše chuťové pohárky tóny černého kakaa, kávy s podkresem dubu a koření s karamelem.

Vyzrálý rumový blend je oslavou města Santiago de Cuba, kolébky světlého kubánského rumu, a skládá hold kultuře tohoto regionu, hudbě jeho ulic a vytříbenému umění výroby zdejšího rumu. Nová láhev, která odráží drsný a zároveň rafinovaný luxus Kuby, je opatřena ilustracemi s vyobrazením právě druhého největšího kubánského města.

Jako všechny varianty z portfolia značky Ron Santiago de Cuba je i tento 20letý rum vyráběn dle přísných kubánských zákonů a předpisů a platí, že na etiketě je uveden pouze nejmladší rum použitý ve směsi.

Ron Santiago de Cuba 20-Year-Old Extra A?ejo Gran Reserva si nejlépe vychutnáte během klidných chvil po večeři, buď samotný, nebo s ledem ve sklenici na Old Fashioned nebo koňak. Pořídíte na www.1er.cz za 5 241 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist