Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Dvě novinky od Graham’s

23. červenec 2023  České nápoje   komentáře (0)  349 x

Portské víno značky Graham’s je oblíbené po celém světě. Není divu! Jeho kvalita a chuť jsou zcela unikátní a potěší každý mlsný jazýček. Nyní se nabídka portugalské produkce rozrůstá o dvě blendové novinky, ochutnejte jednu z nich. Nebo rovnou obě!

Dvě novinky od Graham’sDvě novinky od Graham’s

Portská vína se těší celosvětové oblibě. Rodina Symingtonových má za sebou se svou značkou Graham’s již více než dvousetletou tradici a její portská patří mezi nejuznávanější vína svého druhu. Nyní se rozrůstá hned o dvě novinky v podobě blendů, které byly vytvořeny speciálním inovátorským postupem, aby byly skvělými bázemi pro míchané drinky. Červená i bílá varianta potěší každého milovníka tohoto silného vína.

Graham’s Blend N. 5 White Meio Seco Port je označeno podle páté generace rodiny Symingtonových, která nyní vstupuje do rodinného vinařství. Jedná se o svěží víno, které osloví i mladší generaci nepolíbenou světem portského. K výrobě Graham’s Blend N. 5 White Meio Seco Port byly použity dvě odrůdy portugalských hroznů vybrané pro jejich svěžest, které jsou po dozrání sbírány ručně. Následně jsou za studena fermentovány a díky tomu se může plně rozvinout ovocná i květinová charakteristika tohoto portského. Číslo 5 v jeho názvu má ještě jeden význam: symbolizuje pět ingrediencí, se kterými vykouzlíte naprosto geniální drink. Stačí vám Graham’s Blend N. 5 White Meio Seco Port, prémiový tonik, led, citron a máta. Dobrou chuť!

Graham’s Blend N. 12 Ruby Port je červeným zástupcem blendových novinek. Ani zde není číslo v názvu zvoleno náhodně: symbolizuje nejvhodnější hodinu pro sběr hroznů, aby si zachovaly svoji svěžest a plnou chuť, kterou je půlnoc. Hrozny použité na výrobu Graham’s Blend N. 12 Ruby Port jsou vybrány z vinice položené ve vyšší nadmořské výšce, kde je chladněji, a réva si tak více zachovává svěžest. To v kombinaci s pečlivým půlnočním sběrem zaručuje čerstvost, lehkost a aroma výsledného portského vína. Graham’s Blend N. 12 je moderní variací klasického Ruby Red. Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto novinku, zkuste ji smíchat se suchým šumivým vínem a dozdobit jahodou a plátkem pomeranče. Nebudete litovat!

Obě novinky značky Graham’s jsou ke koupi na www.1er.cz za 485 Kč v 0,75l lahvi.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist