Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Evropský ambasador rumů Dictador v Praze

20. květen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1124 x

Palírna U Zeleného stromu ukázala další klenot ve své distribuční síti, kolumbijský třtinový rum Dictador. Ambiciózní brand si pro svoji prezentaci zvolil pražský bar Alibi. Publiku tvořenému z barmanů předních pražských barů představil hlavní vlastnosti a charakter rumu ambasador značky Bartek Masłowski.

Evropský ambasador rumů Dictador v PrazeEvropský ambasador rumů Dictador v Praze

Součástí akce byla také barmanská soutěž v přípravě vlastního inovativního koktejlu ze zvolených ingrediencí. „Snažili jsme se, aby se barmani mohli s rumy seznámit i prakticky a sami si s ním vyzkoušeli pracovat,“ vysvětluje pojetí akce Lukáš Kakalejčík, ředitel exportu a importu Palírny U Zeleného stromu, která rum do Česka dováží.

Dictador Master Class cílil na exkluzivní pražské bary

Palírna U Zeleného stromu je výhradním distributorem značky pro český trh od poloviny minulého roku. „Filozofie brandu staví na moderním životním stylu, luxusním designu a silném charisma. Profiluje se tak během celé prezentační tour doprovázené atraktivními hosteskami v uniformách,“ komentuje positioning značky Lukáš Kakalejčík.

Značka si klade za cíl změnit vnímání rumu jako nápoje spojeného s piráty a námořníky. „Rumy Dictador jsou jedinečné svým základem tvořeným medem z cukrové třtiny, na rozdíl od běžnějšího použití melasy nebo cukrové třtiny samotné. Svým závěrem jsou více podobné hluboké chuti koňaků a jednosladové whisky,“ popisuje Bartek Masłowski. Produkty jsou dostupné jak pro retail, tak ve velkoobchodní síti i v gastronomii.

Dictador Experience On Tour je pilotní aktivitou této značky u nás. „Jsme přesvědčeni, že daný koncept má pro značku velký význam. Jedná se o výborný způsob, jak ji představit odborné veřejnosti,“ dodává Lukáš Kakalejčík. Klíčem k výběru konkrétních barů byla jejich lokace v centru Prahy a prémiovější zaměření.

„Barmany vnímáme jako nejdůležitější partnery. To oni zákazníkům doporučují produkty, pokud s nimi mají sami pozitivní zkušenost a chutnají jim. Považujeme tedy za zásadní, aby měli možnost poznat filozofii značky a její styl osobně,“ doplňuje Bartek Masłowski.

V rámci řízené degustace mohli účastníci ochutnat rumy Dictador, a to Dictador 12YO, Dictador 20YO, Dictador XO Insolent, Dictador XO Perpetual a také speciální giny Colombian Gin Ortodoxy a Colombian Gin Treasure.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist