Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Flor de Caña nejlepší palírnou rumu na světě

18. říjen 2019  České nápoje   komentáře (0)  878 x

Destilerie Flor de Caña z Nikaraguy vyrábí prvotřídní rum udržitelným způsobem. Za rok 2019 získala cenu pro nejlepší palírnu rumu, nejvyšší ocenění udělované na celosvětové úrovni organizací International Rum Conference (IRC) za kvalitu výrobků i za to, že se k jejich výrobě využívá 100% obnovitelná energie.

Flor de Caña nejlepší palírnou rumu na světěFlor de Caña nejlepší palírnou rumu na světě

IRC je jednou z hlavních konferencí věnovaných rumu na světě a za účelem výběru a ocenění nejvyšší kvality a špičkové úrovně ve svém odvětví sdružuje mezinárodní odborníky a osobnosti. Součástí snahy značky Flor de Caña vyrábět prvotřídní produkty je i ochrana a podpora dobrých podmínek pro své zaměstnance, životní prostředí a komunitu. Flor de Caña je celosvětově jednou z prvních značek vyrábějících destiláty, které získaly certifikaci Fair Trade, jež spotřebitelům zaručuje, že se rumy vyrábějí v souladu s více než 300 přísnými normami v oblasti společenské, pracovněprávní i v oblasti životního prostředí.

Oba rumy Flor de Caña 25Y a Flor de Caña 12Y získaly zlatou medaili při slavnostním vyhlášení IRC za rok 2019, které se konalo ve čtvrtek 26. září v Biltmore Hotel ve floridském Coral Gables.

O rumu Flor de Caña

Flor de Caña je rum prvotřídní kvality vyráběný udržitelným způsobem s certifikací Fair Trade. Vychází z rodinného dědictví pěti generací maestrů ronerů a obsahuje sopečnou příměs. Rum zraje přirozeně bez cukru a k jeho destilaci se využívá 100% obnovitelná energie. V roce 2017 získala značka Flor de Caña cenu pro nejlepšího výrobce rumu za rok 2017 udělovanou mezinárodní soutěží pro víno a destiláty (International Wine and Spirit Competition, IWSC) v Londýně. www.flordecana.com

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist