Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Flor de Caña nejlepší palírnou rumu na světě

18. říjen 2019  České nápoje   komentáře (0)  649 x

Destilerie Flor de Caña z Nikaraguy vyrábí prvotřídní rum udržitelným způsobem. Za rok 2019 získala cenu pro nejlepší palírnu rumu, nejvyšší ocenění udělované na celosvětové úrovni organizací International Rum Conference (IRC) za kvalitu výrobků i za to, že se k jejich výrobě využívá 100% obnovitelná energie.

Flor de Caña nejlepší palírnou rumu na světěFlor de Caña nejlepší palírnou rumu na světě

IRC je jednou z hlavních konferencí věnovaných rumu na světě a za účelem výběru a ocenění nejvyšší kvality a špičkové úrovně ve svém odvětví sdružuje mezinárodní odborníky a osobnosti. Součástí snahy značky Flor de Caña vyrábět prvotřídní produkty je i ochrana a podpora dobrých podmínek pro své zaměstnance, životní prostředí a komunitu. Flor de Caña je celosvětově jednou z prvních značek vyrábějících destiláty, které získaly certifikaci Fair Trade, jež spotřebitelům zaručuje, že se rumy vyrábějí v souladu s více než 300 přísnými normami v oblasti společenské, pracovněprávní i v oblasti životního prostředí.

Oba rumy Flor de Caña 25Y a Flor de Caña 12Y získaly zlatou medaili při slavnostním vyhlášení IRC za rok 2019, které se konalo ve čtvrtek 26. září v Biltmore Hotel ve floridském Coral Gables.

O rumu Flor de Caña

Flor de Caña je rum prvotřídní kvality vyráběný udržitelným způsobem s certifikací Fair Trade. Vychází z rodinného dědictví pěti generací maestrů ronerů a obsahuje sopečnou příměs. Rum zraje přirozeně bez cukru a k jeho destilaci se využívá 100% obnovitelná energie. V roce 2017 získala značka Flor de Caña cenu pro nejlepšího výrobce rumu za rok 2017 udělovanou mezinárodní soutěží pro víno a destiláty (International Wine and Spirit Competition, IWSC) v Londýně. www.flordecana.com

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist