Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hanácká vodka má novou láhev a etiketu

5. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  1406 x

Zábavu s kamarády, přátelskou atmosféru a vysokou kvalitu zdůrazní nový design láhve Hanácké vodky, která pochází z produkce prostějovské Palírny U Zeleného stromu. Nejstarší evropská palírna tím reaguje na nejnovější trendy na trhu a přibližuje svou vlajkovou vodku současným trendům. Nová láhev se v obchodech objeví v polovině listopadu.

Hanácká vodka má novou láhev a etiketuHanácká vodka má novou láhev a etiketu

Zákazníci si na první pohled všimnou jejího elegantního kulatého tvaru. „Když jsme se zamýšleli nad tím, jak by měla nová láhev vypadat, ukázal se kulatý tvar jako nejvhodnější, protože je elegantní a vyjadřuje moderní styl života. Zároveň má lahev i díky svému novému tvaru praktické řešení úchopu pro barmany,“ říká Pavel Kadlec, generální ředitel Palírny U Zeleného stromu.

„Chtěli jsme se našim spotřebitelům ještě více přiblížit v duchu positioningu značky, tedy aby nový design vyjadřoval zábavu, čistotu, kvalitu, aby byl moderní a hlásil se k českosti,“ vysvětluje Jan Sedláček, brand manager Hanácké vodky.

Hanácká vodka cílí na všechny, kteří se rádi baví a užívají si života. To se promítlo i do podoby vylepšené etikety. „Rozdělili jsme ji na dvě části. Na horní velké etiketě převládá logo a designová kresba. Ta stylově naznačuje dva bavící se lidi, kteří tančí. Spodní malá etiketa odkazuje na českost a místo původu,“ upřesňuje Jan Sedláček.

Ve spodní části láhve pak pozornost zaujme embosované logo Palírny s číslem 1518, které značí rok, kdy se začala historie prostějovské palírny a palírnictví odvíjet. Zdůrazňuje ho moderní, zkosený prolis.

Hanácká vodka, jejíž tváří je známý český zpěvák Matěj Ruppert, patří mezi nejprodávanější vodky u nás. Základ tvoří křišťálově průzračná hlubinná voda z Prostějova a velejemný líh. Její kvality a jedinečné čistoty je dosaženo díky šestinásobné filtraci přes aktivní uhlí a dokonalému výrobnímu procesu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist