Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

I letos bude Jameson na svatého Patrika v limitované edici

18. leden 2018  České nápoje   komentáře (0)  1005 x

Jameson uvádí již posedmé limitovanou edici lahví u příležitosti svátku svatého Patrika. Za designem těchto etiket stojí každý rok jiný tvůrce. Letošní design navrhla irská umělkyně Claudine O’Sullivan. Vychází z povahy svátku svatého Patrika, který je oslavou přátelství a soudržnosti, proto si k projektu přizvala i své dva blízké kamarády - fotografku Leonnu Ward a designéra Alexe Mellona. Při tvorbě designu etikety se inspirovali skupinou mladých bojovníků s názvem Fianna, známou z irské mytologie.

I letos bude Jameson na svatého Patrika v limitované ediciI letos bude Jameson na svatého Patrika v limitované edici

Uvnitř tematické lahve samozřejmě najdete prověřený chutný obsah, nejprodávanější whisky na světě - Jameson. Ta se zrodila v roce 1780 díky palírníkovi Johnu Jamesonovi, který povýšil pálení irské whisky na umění. Její vyzrálost a jemnost je dána trojnásobnou destilací a výjimečně pomalým procesem zrání v dubových sudech. Svatopatrikovskou limitovanou edici lze v České republice koupit pouze v 1litrovém balení ve velkoobchodech nebo na e-shopu www.prestigeselection.cz za 669,- Kč.

Oslavy v irském stylu – Den svatého Patrika

Staňte se také vy s kamarády na jeden den Iry a oslavte nejznámější irský svátek – Den svatého Patrika, který bouřlivě probíhá každoročně 17. března na počest svatého Patrika, patrona Irska, po celém světě. Událost se nese ve znamení zelené barvy, irské muziky, zábavy, přátelství, soudržnosti a samozřejmě kvalitní whiskey, která na žádné pořádné irské oslavě nemůže chybět.

K oslavám, které jsou každým rokem větší a větší, se přidala i Česká republika. Bude tomu tak i letos, kdy v Praze proběhne Tour svatého Patrika, kterou doplní akce ve více než 400 podnicích po celé zemi. Program pražské Tour svatého Patrika bude vycházet z loňské úspěšné akce, kde se mohli návštěvníci projít, zastavit a pobavit na několika netradičních místech včetně pražské náplavky, několika kulturních a hudebních klubů nebo Tančícího domu či OD Kotva.

V sobotu 17. března 2018 se můžete těšit na obdobnou, ale ještě našlapanější verzi, kde mezi zastávkami nebude chybět Tančící dům, Rock Café ani další nové kluby a nová místa se zajímavým programem. Základem budou živá hudba mnoha žánrů, různá kulturní vystoupení včetně stand-up comedy nebo autorská čtení a workshopy a samozřejmě bohatě zásobené Jameson bary. Sleduj www.toursvatehopatrika.cz a #BezeStrachu, kde budou pořadatelé postupně odkrývat program a další nové informace.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist