Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Irská whiskey Tullamore D.E.W. slaví 3. výročí nové palírny

23. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  767 x

Tullamore D.E.W.je druhou nejprodávanější irskou whiskey na světě. Roční prodej představuje více jak 1 milion 9L kartonů. Tullamore D.E.W je známá po celém světě zejména díky své jemné chuti, kterou jí dodává trojitá destilace a výjimečně jemné spojení 3 druhů irské whiskey (obilné, sladové a irské pot still). Nasládlá jemnost obilné whiskey, lehce kořeněná chuť irské pot still whiskey a ovocné tóny sladové whiskey vytváří dohromady nezaměnitelnou chuť, která ji odlišuje od všech ostatních irských whiskey. Její jedinečnost potvrzuje také řada ocenění zahrnující Tullamore D.E.W. Original, Tullamore D.E.W. 12 Year Old Special Reserve, Tullamore D.E.W. 14 Year Old Single Malt či Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished. Tullamore D.E.W. se stala součástí rodiny William Grant & Sons v roce 2010.

Irská whiskey Tullamore D.E.W. slaví 3. výročí nové palírnyIrská whiskey Tullamore D.E.W. slaví 3. výročí nové palírny

Tullamore D.E.W. palírna Palírna se nachází v obci Clonminch, ležící na okraji města Tullamore, na pozemku o rozloze 58 akrů. Přestože se nová palírna otevřela teprve v roce 2014 a letos slaví třetí výročí, dokázala zdvojnásobit svou kapacitu na 3.64 milionu litrů za rok. V palírně se vyrábí třikrát destilovaná irská pot still whiskey a sladová whiskey. Palírna nyní prochází plánovaným rozšířením, do kterého se investuje 25 milionů eur, a které přinese otevření chybějící části palírny na obilnou whiskey a nové stáčírny. Otevření se uskuteční ve čtvrtém kvartále letošního roku.

Kampaň “Beauty of Blend” Tullamore D.E.W. whiskey je tvořena spojením tří originálních whiskey, a proto věří v sílu spojení. Tullamore D.E.W. věnuje čas prozkoumávání nových a zajímavých příležitostí, které přináší právě spojení něčeho nového. Global Brand Director Tullamore D.E.W., Caspar MacRae ke kampani dodává: “Naše whiskey je založena na spojení tří originálních whiskey. Každá naše lahev symbolizuje toto spojení. Všude kolem nás máme nespočet příkladů, kdy bylo něco krásného vytvořeno právě spojením kultur či ideí. Vidíme to ve světe gastronomie, ve světě hudby, všude kolem nás. A proto si myslíme, že tato krásná spojení vybízí k oslavě. Kampaň “Beauty of Blend” oslavuje naši víru ve spojení –  od jedinečného trojitého spojení v naší irské whiskey po míšení kultur, způsobené historickým propojením s irskými emigranty po celém světě.” Kampaň “Beauty of Blend” bude zahájena krátkým filmem ‘Danny Boy’, který nenápadně oslavuje kulturní rozmanitost typicky irským, inspirativním způsobem.
Ocenění

Tullamore D.E.W. získala řadu uznání, a to jak v samotném Irsku, tak ve světě:

- Na mezinárodní soutěži Wine & Spirits Challenge 2017, Tullamore D.E.W. 12 Year Old Special Reserve vyhrála zlaté ocenění.

- Na irské soutěži Whiskey Masters 2017, Tullamore D.E.W. Original získala zlatou medaili.

- Na soutěži Global Irish Whiskey Masters 2016, Tullamore D.E.W. Original, Tullamore D.E.W. 14 Year Old Single Malt a  Tullamore D.E.W. 12 Year Old získaly zlaté medaile. 
- Na soutěži International Spirits Challenge Awards 2016, Tullamore D.E.W. 14 Year Old Single Malt vyhrála zlatou medaili a William Grant & Sons Ltd., vlastník Tullamore D.E.W., získal zároveň  ocenění Distiller roku.

- V roce 2016 byl globální Brand Ambassador Tullamore D.E.W. John Quinn v titulu “Whisky Magazine” jmenován ‘Whiskey Brand Ambassador’ roku. Navíc byl John vyhlášen společností Spirits Business jedním z deseti nejvlivnějších lidí v oboru irské whiskey.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist