Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Jack Daniels Bonded a Jack Daniels Triple Mash

10. listopad 2023  České nápoje   komentáře (0)  388 x

Palírna Jack Daniel představuje whiskey Jack Daniel's Bonded Tennessee Whiskey a Jack Daniel's Triple Mash Blended Straight Whiskey jako první dva trvalé přírůstky v nové sérii značky Bonded Series. Řada Bonded Series je poctou dokonalosti výroby whiskey v ikonické palírně Jack Daniel Distillery a bude trvalým rozšířením rodiny značek Jack Daniel's.

Foto: Jiří ŠolcFoto: Jiří Šolc

Jack Daniel's Bonded i Triple Mash jsou lahve s obsahem alkoholu 100 proof (50 % obj.), jejichž obal je inspirován původním designem lahve Jack Daniel's Tennessee Whiskey z roku 1895. Podle zákona Bottled in Bond Act z roku 1897 musí být bonded whiskey destilována jediným lihovarem během jediné sezóny, zrát ve státním skladu po dobu nejméně čtyř let a stáčena do lahví o koncentraci alkoholu 50 procent. „Palírna Jack Daniel Distillery vyrábí výjimečnou americkou whiskey podle nejvyšších standardů již po generace, před i po vydání zákona Bottled in Bond Act, a to již od dob samotného pana Jacka,“ říká Chris Fletcher, Master Distiller značky. „Jack Daniel's Bonded a Triple Mash jsou poklonou našemu dědictví s nádechem inovace a řemeslné zručnosti. Tyto whiskey jsou další příležitostí pro naše přátele i nové zákazníky, aby prozkoumali a objevili vše, co Jack Daniel's nabízí,“ dodává Chris Fletcher.

Jack Daniel's Bonded Tennessee Whiskey

Jack Daniel's Bonded je osvědčená receptura z 80 % kukuřice, 12 % sladového ječmene a 8 % žita. Sudy byly ručně vybírány pro své jedinečné a specifické vlastnosti hlubší barvy, chuti a vůně, které whiskey dodávají tmavší, bohatší a dubový charakter. Jedná se o ikonickou Tennessee Whiskey s koncentrací alkoholu přesně 50 % a s vrstevnatými tóny karamelu, dubu a koření, které přechází do příjemně dlouhého závěru.

Jack Daniel's Triple Mash Blended Straight Whiskey

Jack Daniel's Triple Mash je směs tří whiskey Bottled-In-Bond - 60 % Jack Daniel's Tennessee Rye, 20 % Jack Daniel's Tennessee Whiskey a 20 % Jack Daniel's American Malt. Každá z nich je destilována v Lynchburgu v americkém státě Tennessee ve stejné destilační sezóně, zraje v souladu s ustanoveným zákonem Bottled in Bond, poté je smíchána a stáčena do lahví s koncentrací alkoholu 50 %. Je to pozoruhodná whiskey, kterou může vyrobit pouze palírna, jako je Jack Daniel's. Triple Mash má příjemné tóny medu, sladu a dubu vedoucí k dlouhotrvajícímu dobře zakulacenému závěru.

Jack Daniel's Bonded a Triple Mash jsou v ČR k dostání od roku 2022. Obě dvě whiskey jsou k dispozici v 700ml lahvích ve specializovaných prodejnách za doporučené maloobchodní ceny 799 Kč a resp. 799 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist