Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Jägermeister Orange

4. duben 2024  České nápoje   komentáře (0)  363 x

Na český a slovenský trh se v celosvětové premiéře uvedl Jägermeister ORANGE. Novinka zaujme svým vzhledem a jemnou a vyváženou pomerančovou chutí. Její zásadní ingrediencí jsou vyzrálé bio pomeranče z certifikovaných farem na Sicílii. Dostupná bude nejprve v segmentu HoReCa a postupně také v běžné maloobchodní síti v láhvích z recyklovaného skla s etiketami z recyklovaného papíru.

Jägermeister OrangeJägermeister Orange

S myšlenkou na uvedení této novinky přišli zástupci Jägermeister v Česku a Slovensku. „Máme radost, že za Jägermeister Orange stojí také Češi a Slováci, kteří se zapojili do testování v několika kolech a chuťového vyladění do nejmenšího detailu,“ říká Jiří Štětina, generální ředitel firmy Mast-Jägermeister pro ČR a SR.

Jemnou a ovocnou chuť si vybralo během vývoje a testování na tisíc Čechů a Slováků. Zejména mladší generace a ženy vyzdvihly jemnost a ovocnost pomerančové chuti. Původ sicilských pomerančů je vysledovatelný od farmy až po láhev. „Každý tak má naprostou jistotu, že pije něco, co bylo opravdu vytvořeno s respektem k přírodě,“ vysvětluje Jiří Štětina s tím, že celá výroba nového nápoje probíhá výhradně šetrnými a udržitelnými procesy.

Jägermeister Orange obsahuje 33 % alkoholu. Novinka bude dostupná nejprve v segmentu HoReCa a postupně také v běžné maloobchodní síti v láhvích z recyklovaného skla s etiketami z recyklovaného papíru v objemu 0,7 litru. Zákazníci si ho vychutnají nejlépe jako ledově namražený panák na ?18° Celsia.

Od Jäger DROP až po televizi

Jägermeister Orange čeká několikaměsíční kampaň, která vzniká kompletně lokálně. Zahájil ji event Jäger DROP, na kterém se v obou zemích novinka představila současně ve dvanácti ikonických klubech a kde ji ochutnalo více než 8000 lidí za jedinou noc.

Vedle eventů, sociálních sítí, influencer a on-line marketingu bude Jägermeister Orange komunikovat i v in-store, PR a v neposlední řadě i televizní kampaní.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist