Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kampaň Stoli Lemonade

6. září 2023  České nápoje   komentáře (0)  408 x

Vodka Stoli se ve své letní kampaní zaměřuje na její dokonalou kompatibilitu s létem. Kampaň s názvem Stoli Lemonade cílí na novou i stávající generaci konzumentů a vyzdvihuje speciálně highball koktejly jakožto drinky, které obě generace nostalgicky propojují.

Kampaň Stoli LemonadeKampaň Stoli Lemonade

Jelikož se dá vodka využít pro méně i více náročnou mixologii, a zároveň se dá vychutnat jen samotná, jedná se o jeden z nejuniverzálnějších alkoholů, co známe. V nové kampani Stoli Lemonade je kladen důraz hlavně na její nedocenitelnou roli v jednoduchých drincích typu highball. Ty jsou populární letní volbou, protože kombinují lehkost, osvěžující přísady a bohatou chuť v jediné sklenici plné svěžího drinku. A jelikož se ve většině případů jedná o perlivé koktejly, těžko byste hledali lepšího parťáka do horkých dní. Mimo to propojují novou i předchozí generaci právě skrz léto – každý si může při popíjení highballu zavzpomínat na to svoje „nej léto v životě“.

Kampaň zdůrazňuje všestrannost Vodky Stoli právě při přípravě drinků highball a poskytuje nápady a inspiraci pro vytváření originálních kombinací. Jelikož klasickou chuť vodky můžete skvěle míchat na tisíce různých způsobů, každý se tak může ponořit do světa nekonečných možností při mixování highballů a vytvořit si ten svůj letní drink, který ho přenese zpět v čase.

Jako každý rok se i letos Stoli účastnila několika festivalů, kde mohla být genialita highballů prezentována ve své plné kráse. Ochutnat jste mohli na brněnském poměrně mladém festivalu Pop Messe i na světovém poháru ve skateboardingu Mystic Sk8 Cup, který probíhal na pražské Štvanici. V Praze proběhl i sice menší hip hopový Frontline, ale ani tam Stoli nechyběla.

Hlavním festivalem letošního léta byl oblíbený Let It Roll. Tento Drum&Bass festival, na kterém vystupovala největší světová jména této scény, zcela převálcovala i Stoli se svými highbally. A na festivalu Mácháč měla Stoli celý koktejlový bar a vlastní chill out zónu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist