Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kavalan nabízí drink pro Nový rok

7. leden 2019  České nápoje   komentáře (0)  585 x

První z řady ginů tchajwanského výrobce whisky je inspirován subtropickou bohatostí ostrova Po skončení vánočního období by odpověď na perfektní nápoj mohla spočívat v osvěžujícím jemném a čistém ginu od uznávaného výrobce whisky Kavalan, který obsahuje jemnou směs šesti botanických výtažků.

Kavalan nabízí drink pro Nový rokKavalan nabízí drink pro Nový rok

Kavalan Gin (obsah alkoholu 40 % ABV v 70cl lahvi) je inauguračním ginem od výrobce tchajwanské whisky a celosvětovou distribuci dokončí v roce 2019. Dvojitě filtrovaný uhlím a třikrát destilovaný v tradičních měděných kotlech je vyroben ze stejného neuvěřitelně čistého sladového ječmene jako oceněná whisky Kavalan.

Kavalan Gin je první z nové série Kavalan Exquisite Gins pro globální distribuci.

Jeho bohatší a komplexnější profil a krémovitost v ústech činí Kavalan Gin dostatečně luxusním, aby byl ginem k popíjení, stejně jako součástí koktejlů.

Perfektní koktejl pro Nový rok rozšiřuje bohatost, chuť a kořenitost ginu Kavalan. Exotický drink „Cesta podél moře" vytváří skvělý okamžik, který můžete sdílet s přáteli nebo rodinou při každé příležitosti.

● Kavalan Gin - 50 ml

● Sherry Amontillado - 10 ml

● Suchý vermut Dolin - s dodatkem bambusového listu - 10 ml

● Kokosová voda - 10 ml

● Bitters z koriandru - 2 kapky

Generální ředitel společnosti Kavalan pan YT Lee řekl, že jeho první gin, vyrobený z botanických výtažků, vyvážil příchuť jalovce nádechem kyselého jablka, sladkého kumquatu a dalších citrusů, které přidávají hloubku s pižmovou guavou, sladkou karambolou a kořením.

„V tomto Novém roce chceme nabídnout nový ginový zážitek. Proto kromě tradičních botanických výtažků jalovce, anýzu a koriandru dáváme lidem ochutnat příchutě oblasti I-lan, domova palírny Kavalan, s kumquatovou kůrou, sušenou karambolou a výtažkem z dužiny červené guavy," řekl. „Tchaj-wan je království ovoce a samotná oblast I-lan je svěží a mokrá a nabízí své vlastní znamenité ovoce," řekl pan Lee. (1)

Mistr míchač Ian Chang řekl, že série Exquisite Gins bude procházet experimenty a inspirovat se chutěmi regionu působnosti palírny Kavalan na Tchaj-wanu. „Po více než deseti letech výroby whisky jsem chtěl vyzkoušet své dovednosti v oblasti v ginu a přispět k celosvětové renesanci ginu. Jsem velmi potěšen, že jsem vytvořil jedinečnou sérii, která reprezentuje palírnu Kavalan a region I-lan a zasílá srdečné pozdravy příznivcům ginu," řekl pan Chang.

Design láhve Ginu Kavalan vzdává hold svému vodnímu zdroji Sněžné hoře, s modrými skleněnými krystaly jalovce, které symbolizují pramenitou vodu z hor, zatímco čiré sklo nahoře představuje její transformaci do lahodně čistého ginu.

„Jemnost našich ginů, stejně jako naší whisky, se opírá o vodu bohatou na minerály, kterou získáváme z pramenů Sněžné hory, takže je vhodné, abychom ji připomínali, stejně jako jalovec ginu na láhvi," řekl pan Chang.

Palírna Kavalan se opět v letošní Výroční barové zprávě pro rok 2019 společnosti Drinks International ukázala jako silný favorit barů. V této anketě hlasují barmani, manažeři a majitelé barů na celém světě. (2)

Informace o produktu

V srdci inauguračního Ginu Kavalan je nejvzácnější destilát ze sladovnického ječmene, vyrobený z nejčistšího vodního zdroje na Tchaj-wanu a třikrát destilovaný v německých kotlích palírny Kavalan, aby v ústech vytvářel luxusní jemnou příchuť. Tento tchajwanský gin s elegantním výrazem přírodního bohatství, které se nachází v úrodné, subtropické oblasti palírny Kavalan, obsahuje šest speciálně vybraných botanických výtažků, 100% přírodních, včetně chutného kumquatu, sladké karamboly a sladké dužiny červené guavy, které tomuto výjimečně jemnému ginu dodávají lahodnou aromatickou komplexnost.

Chuťová charakteristika

● Barva - čirá

● Vůně - osvěžující a elegantní. Jemné aroma jalovcových bobulí, měkkého anýzu a vůní koriandru rozkvétají a rozvíjí se do bujnosti chutného kumquatu a citrusového pomerančového zakončení.

● Chuť na patře - bohatá, příjemně sladká, dlouhá a plná. Hustá krémovitost obklopuje jazyk a uvolňuje výraznou sladkost dužiny červené guavy, karamboly a chutného kumquatu, dokonale vyvážená výbuchem osvěžujících citrusů.

● Zakončení - elegance a trvalá ovocnost, která definuje tento jemný, čistý gin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist