Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kavalan nabízí drink pro Nový rok

7. leden 2019  České nápoje   komentáře (0)  841 x

První z řady ginů tchajwanského výrobce whisky je inspirován subtropickou bohatostí ostrova Po skončení vánočního období by odpověď na perfektní nápoj mohla spočívat v osvěžujícím jemném a čistém ginu od uznávaného výrobce whisky Kavalan, který obsahuje jemnou směs šesti botanických výtažků.

Kavalan nabízí drink pro Nový rokKavalan nabízí drink pro Nový rok

Kavalan Gin (obsah alkoholu 40 % ABV v 70cl lahvi) je inauguračním ginem od výrobce tchajwanské whisky a celosvětovou distribuci dokončí v roce 2019. Dvojitě filtrovaný uhlím a třikrát destilovaný v tradičních měděných kotlech je vyroben ze stejného neuvěřitelně čistého sladového ječmene jako oceněná whisky Kavalan.

Kavalan Gin je první z nové série Kavalan Exquisite Gins pro globální distribuci.

Jeho bohatší a komplexnější profil a krémovitost v ústech činí Kavalan Gin dostatečně luxusním, aby byl ginem k popíjení, stejně jako součástí koktejlů.

Perfektní koktejl pro Nový rok rozšiřuje bohatost, chuť a kořenitost ginu Kavalan. Exotický drink „Cesta podél moře" vytváří skvělý okamžik, který můžete sdílet s přáteli nebo rodinou při každé příležitosti.

● Kavalan Gin - 50 ml

● Sherry Amontillado - 10 ml

● Suchý vermut Dolin - s dodatkem bambusového listu - 10 ml

● Kokosová voda - 10 ml

● Bitters z koriandru - 2 kapky

Generální ředitel společnosti Kavalan pan YT Lee řekl, že jeho první gin, vyrobený z botanických výtažků, vyvážil příchuť jalovce nádechem kyselého jablka, sladkého kumquatu a dalších citrusů, které přidávají hloubku s pižmovou guavou, sladkou karambolou a kořením.

„V tomto Novém roce chceme nabídnout nový ginový zážitek. Proto kromě tradičních botanických výtažků jalovce, anýzu a koriandru dáváme lidem ochutnat příchutě oblasti I-lan, domova palírny Kavalan, s kumquatovou kůrou, sušenou karambolou a výtažkem z dužiny červené guavy," řekl. „Tchaj-wan je království ovoce a samotná oblast I-lan je svěží a mokrá a nabízí své vlastní znamenité ovoce," řekl pan Lee. (1)

Mistr míchač Ian Chang řekl, že série Exquisite Gins bude procházet experimenty a inspirovat se chutěmi regionu působnosti palírny Kavalan na Tchaj-wanu. „Po více než deseti letech výroby whisky jsem chtěl vyzkoušet své dovednosti v oblasti v ginu a přispět k celosvětové renesanci ginu. Jsem velmi potěšen, že jsem vytvořil jedinečnou sérii, která reprezentuje palírnu Kavalan a region I-lan a zasílá srdečné pozdravy příznivcům ginu," řekl pan Chang.

Design láhve Ginu Kavalan vzdává hold svému vodnímu zdroji Sněžné hoře, s modrými skleněnými krystaly jalovce, které symbolizují pramenitou vodu z hor, zatímco čiré sklo nahoře představuje její transformaci do lahodně čistého ginu.

„Jemnost našich ginů, stejně jako naší whisky, se opírá o vodu bohatou na minerály, kterou získáváme z pramenů Sněžné hory, takže je vhodné, abychom ji připomínali, stejně jako jalovec ginu na láhvi," řekl pan Chang.

Palírna Kavalan se opět v letošní Výroční barové zprávě pro rok 2019 společnosti Drinks International ukázala jako silný favorit barů. V této anketě hlasují barmani, manažeři a majitelé barů na celém světě. (2)

Informace o produktu

V srdci inauguračního Ginu Kavalan je nejvzácnější destilát ze sladovnického ječmene, vyrobený z nejčistšího vodního zdroje na Tchaj-wanu a třikrát destilovaný v německých kotlích palírny Kavalan, aby v ústech vytvářel luxusní jemnou příchuť. Tento tchajwanský gin s elegantním výrazem přírodního bohatství, které se nachází v úrodné, subtropické oblasti palírny Kavalan, obsahuje šest speciálně vybraných botanických výtažků, 100% přírodních, včetně chutného kumquatu, sladké karamboly a sladké dužiny červené guavy, které tomuto výjimečně jemnému ginu dodávají lahodnou aromatickou komplexnost.

Chuťová charakteristika

● Barva - čirá

● Vůně - osvěžující a elegantní. Jemné aroma jalovcových bobulí, měkkého anýzu a vůní koriandru rozkvétají a rozvíjí se do bujnosti chutného kumquatu a citrusového pomerančového zakončení.

● Chuť na patře - bohatá, příjemně sladká, dlouhá a plná. Hustá krémovitost obklopuje jazyk a uvolňuje výraznou sladkost dužiny červené guavy, karamboly a chutného kumquatu, dokonale vyvážená výbuchem osvěžujících citrusů.

● Zakončení - elegance a trvalá ovocnost, která definuje tento jemný, čistý gin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist