Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kavalan obhájil nejvyšší ocenění v soutěži International Spirits Challenge

18. červenec 2017  České nápoje   komentáře (0)  1208 x

Kavalan, tchajwanský výrobce výběrové whisky, získal nejvyšší ocenění ve své kategorii na mezinárodní soutěži International Spirits Challenge (ISC) za svou whisky Kavalan Solist Ex-Bourbon Single Cask Strength druhým rokem za sebou.

Kavalan obhájil nejvyšší ocenění v soutěži International Spirits ChallengeKavalan obhájil nejvyšší ocenění v soutěži International Spirits Challenge

V každé kategorii je udělována pouze jedna „trofej" soutěže ISC pro nejlepší produkt, která představuje "Výjimečný produkt, [s] Mimořádnou kvalitou."

Zesnulý technický poradce palírny Kavalan, Dr. Jim Swan, který hrál klíčovou roli při budování značky, získal také ocenění soutěže ISC za "Celoživotní zásluhy," které je nejvyšším možným oceněním pro osobu činnou v alkoholovém průmyslu.

Generální ředitel společnosti Kavalan, pan YT Lee uvedl, že dědictví Dr. Swana je stále živé a využívané v palírně Kavalan.

"Když jsme začali vyrábět whisky na Tchaj-wanu, kde se to doposud nikomu nepodařilo, zdálo se to být nemožným posláním. Naštěstí jsme měli pomoc největšího odborníka v oboru. Palírna Kavalan, která se odmítala vzdát, proslula výrobou výběrové whisky, což zavděčujeme Dr. Swanovi. Tuto trofej za rok 2017 bych rád věnoval Dr. Swanovi," dodal pan Lee.

Tato trofej je přiznávána po každoročním udělování zlatých medailí v červnu. Společnost Kavalan minulý měsíc získala největší počet zlatých medailí v těchto kategoriích: čtyři zlaté medaile za svou limitovanou edici whisky Distillery Reserve Single Malt Rum Cask, Podium Single Malt, ex-Bourbon Oak Single Malt a whisky Solist ex-Bourbon Single Cask Strength.

Jako průkopník tchaj-wanské whisky, palírna Kavalan postupně získala nejvyšší ocenění na nejprestižnějších soutěžích v oboru. Její whisky Solist Amontillado Sherry Single Cask Strength byla jmenována v roce 2016 „Nejlepší Single Cask Single Malt Whisky světa" na prestižní celosvětové soutěži World Whiskies Awards (WWA) a její Solist Vinho Barrique získala v roce 2015 titul „Nejlepší Single Malt Whisky světa".

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist