Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Lahev whisky Kavalan zdobí hřebenová královská koruna

13. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  803 x

Společnost King Car použila pro zrání své 1500ml whisky k 40. výročí tajné sudy. Je to vývoj společnosti a ambiciózní cesta od domácích produktů, orchidejí a venkovského dětského vzdělávání až po kávu, pivo a whisky a letos i restaurace a bary.

Lahev whisky Kavalan zdobí hřebenová královská korunaLahev whisky Kavalan zdobí hřebenová královská koruna

A tento příběh je nyní zapouzdřen do nové jednosladové 1500ml whisky Kavalan „King Car Group 40th Anniversary", která je připomenutím významného výročí mateřské společnosti palírny Kavalan.

Nejnovější speciální edice palírny Kavalan, která již byla představena na Tchaj-wanu, elegantně kombinuje krémovou bohatost karamelu s intenzivní sladkostí tmavého ovoce. Bude globálně k dispozici ve vybraných zemích v roce 2020.

Palírna Kavalan nechce prozradit, v jakém sudu tato mimořádně chutná whisky dozrála, kromě toho, že se jedná o vysoce exkluzivní sud na červené víno světové úrovně.

Generální ředitel společnosti YT Lee řekl, že stejně jako jediná další whisky, která má být uvedena se jménem skupiny „King Car Conductor", byla limitovaná edice k 40. výroční vhodně vícerozměrná, komplexní a plná hloubky.

„Je mi ctí, že jsem součástí cesty, kterou můj otec začal před čtyřmi desítkami let. Společnost King Car se vždy usilovně snažila poskytovat tu nejlepší kvalitu. Je to úsilí, které definuje náš přístup, a tento důraz na dokonalost bude pokračovat i do budoucna," řekl pan YT Lee.

Mistr míchač Ian Chang uvedl, že vyrobil whisky na oslavu ohromného milníku.

„Zraje ve velmi vzácných sudech po červeném vínu, jehož majestát přechází do bohatě intenzivní whisky a přináší velmi výrazné chuti bobulí a bujné karamely," řekl pan Chang.

Pan Chang také řekl, že balení této whisky vzdává hold okresu I-lan, který je domovem palírny Kavalan a předsedy představenstva společnosti pana TT Lee, formou Sněžné hory, vodního zdroje palírny Kavalan.

Hladký, ale robustní tvar láhve vyjadřuje eleganci a sílu. Korek ve tvaru koruny je ozdoben světově proslulými krystaly Swarovski®. Vytrvalost, trvanlivost a harmonie s přírodním prostředím jsou symbolizovány koženým a dřevěným povrchem krabice.

Whisky King Car 40th Anniversary je dodávána v balení se sklenkou a její prodej je celosvětově omezen na 10 000 balení.

Whisky King Car 40th Anniversary

Degustační popis:

Barva: Královský kaštan

Aroma: Silná a hustá s bohatými tóny červeného vína, které vyzařuje tmavé hrozny Cabernet Sauvignon, s jahodami, borůvkami, kořením a buketem čerstvého spáleného dubu.

Chuť: Husté, ústa přitahující vrstvy bobulí ovoce s příchutí karamely, oživené záblesky koření, zejména pepře, hřebíčku a tabáku, to vše ve spojení s nádechem skvělého vína.

Dokončení: Dlouhé a smyslné, s jemnou směsí plodů ovoce a jemného koření.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist