Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Likér Guojiao1573 jako příchuť Číny na Světovém fotbalovém šampionátu

13. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1775 x

Guojiao 1573, prémiová značka čínského tradičního alkoholového nápoje baijiu od výrobce a distributora čínských likérů společnosti Luzhou Laojiao Co., Ltd. (Luzhou Laojiao), byla agenturou MATCH Hospitality potvrzena jako exkluzivní značka baijiu ve vybraných místech pohoštění, což je významný milník pro internacionalizaci výrazného čínského likéru, stejně jako cesty společnosti Luzhou Laojiao k tomu, aby se stala gigantem v celosvětovém průmyslu likérů.

Likér Guojiao1573 jako příchuť Číny na Světovém fotbalovém šampionátuLikér Guojiao1573 jako příchuť Číny na Světovém fotbalovém šampionátu

Banket, který se konal 13. června v hotelu Four Seasons na Rudém náměstí v Moskvě, byla superrealistická show baijiu, kterou režíroval slavný designér Charles Kaisin, aby k světu vznesl přípitek likérem „Guojiao 1573" na téma „nechte svět okusit vylepšenou chuť Číny".

Likér Guojiao 1573 a speciální koktejl „Panda 1573" byly navrženy pro Světový pohár v roce 2018 a oba byly na této akci prezentovány. Koktejl „Panda 1573" byl k dispozici v salóncích Tsarsky Lounge, Business Seat a Match Pavilion. Místní milovníci nápojů nadšeně ochutnávali koktejl a baijiu, které se rychle staly populární mezi fanoušky a stejně tak hvězdami, včetně bývalého uruguayského fotbalisty Alvaro Recoba, bývalého fotbalového trenéra Číny Bory Milutinoviče a čínské fotbalové hvězdy Fan Zhiyie.

„Zájem čínských podniků o světový šampionát skutečně odráží rostoucí sebevědomí a otevřenost čínských společností. V minulosti jsme věnovali velkou pozornost vítězství týmů a porážce ve Světovém poháru. Sport je vlastně pouze nosičem a scéna Světového poháru může lépe ukázat všechny aspekty Číny," řekl Wang Hongbo. „Na tento Světový pohár přišli Číňané společně s čínskými výrobky a čínskou kulturou. Sebevědomí čínského lidu stoupá a tempo globální expanze se zesiluje," poznamenal Wang Hongbo při rozhovoru s médii během banketu.

Debut společnosti Luzhou Laojiao na Světovém poháru vyjadřuje uznání statutu špičkového destilátora fotbalovou asociací FIFA a likéru Guojiao 1573 jako nejlepší čínské značky baijiu. Návštěvníci Světového poháru mohli v oficiálních místech pohoštění vyzkoušet likér Guojiao 1573 nebo koktejl Panda 1573 a přidat tradiční čínskou chuť baijiu k opojné hře fotbalu.

O společnosti Luzhou Laojiao

Luzhou Laojiao je státní výrobce baijiu, obchodovaný na burze v Šen-čenu (00568.SZ) s celkovou tržní kapitalizací přibližně 100 miliard yuanů. V roce 2017 byla Luzhou Laojiao jednou z nejcennějších značek v Číně s odhadovanou hodnotou 32 miliard yuanů. Luzhou Laojiao, sto let starý čínský výrobce baijiu, je jednou z nejstarších a nejznámějších značek baijiu v Číně. Nachází se v provincii Sichuan - známé jako rodné město čínského baijiu. Společnost Luzhou Laojiao, která sídlí v provincii Sichuan známé jako rodné město čínského baijiu, je velkou skupinou palíren vzniklých z 36 starých provozoven, které začaly vyrábět během dynastie Ming a Qing před stovkami let. Díky technologiím pálení vylepšeným v průběhu 23 generací nepřetržité výroby je společnost Luzhou Laojiao držitelem kulturního dědictví, které čínská vláda označila za „dvojitý poklad", čímž se stala nezpochybnitelným průkopníkem čínské kultury baijiu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist