Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitovaná edice koňaku XO od Rémy Martin u příležitosti filmového festivalu v Cannes

9. duben 2018  České nápoje   komentáře (0)  1089 x

Při příležitosti 71. ročníku filmového festivalu v Cannes představuje značka Rémy Martin, která je již popatnácté za sebou exkluzivním partnerem festivalu, svou limitovanou edici koňaku XO. Dárková kazeta, ve které je láhev uložena, je inspirována zářivými odlesky neónů nejslavnějších a legendárních kin. Tato záře se promítla i do jedinečného dekantéru, který v sobě ukrývá 400 eaux-de-vie, jež utváří tento exkluzivní koňak. Limitovaná edice koňaku Rémy Martin XO Cannes, zabalená do černozlaté krabičky, představuje moderní styl a mozaikové umění, které oslavuje světelnou nápaditost dekantéru XO.

Limitovaná edice koňaku XO od Rémy Martin u příležitosti filmového festivalu v CannesLimitovaná edice koňaku XO od Rémy Martin u příležitosti filmového festivalu v Cannes

V roce 1981 vytvořil sklepmistr André Giraud koňak XO, který reprezentuje spletité a jedinečné výrobní procesy, kterými projdou pouze koňaky s označení Cognac Fine Champagne. Ikonický koňak Rémy Martin XO, vyrobený ze 400 eaux-de-vie starých více než 10 let, má unikátní charakter. Stačí jedna lahev, abyste pochopili podstatu tohoto mimořádného koňaku, který se hlásí k moderním standardům kvality a zosobňuje maximální vytříbenost přípravy. Remy Martin XO rozjasní patro svou štědrostí a explozí vybroušených chuťových tónů. Intenzivní harmonie jantarové barvy přináší oslnivou jemnou a sofistikovanou krásu. Aroma bílých květin a chuť s akcenty švestek, fíků a kandovaných pomerančů doplňuje jemná příchuť skořice a čerstvě strouhaných lískových oříšků. Vynikající díky svému bohatství a nenapodobitelné struktuře.

Absolutně autentický Rémy Martin XO je více než jen koňak.

Limitovaná edice Remy Martin XO Cannes bude dostupná od 16. dubna 2018 na www.bottlessandstories.cz za doporučenou cenu 4 142 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist