Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitovaná edice rumu Mount Gay 1703 Master Select pro rok 2018

16. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1259 x

Limitovaná edice 1703 Master Select je unikátní nejen svým zpracováním, ale také množstvím lahví, které se daný rok dostanou na trh. Master blender Alen Smith vybírá pouze rumy z těch nejstarších a nejvzácnějších sudů, které zrají ve sklepích na ostrově Barbados. Sudy obsahují rumy staré 10 až 30 let a je jich pouze omezené množství. Díky tomu se každý rok vyrobí jen jedna edice 1703 Master Select. Pro rok 2018 je připraveno pouze 15 000 kusů lahví této limitované edice.

Limitovaná edice rumu Mount Gay 1703 Master Select pro rok 2018Limitovaná edice rumu Mount Gay 1703 Master Select pro rok 2018

Mount Gay Distilleries, nejstarší výrobce rumu na světě, představuje limitovanou edici 2018 - Mount Gay 1703 Master Select

Každá lahev 1703 Master Select představuje vzácný originál. Lahve jsou ručně lahvovány, etiketovány a baleny. Každá lahev navíc obsahuje detaily výroby; včetně roku vydání, z jakého sudu přesně pochází, jak dlouho tato zlatavá tekutina zrála a sériové číslo, díky kterému lahev získá i sběratelský potenciál.

Rok co rok se pro novou edici používají jiné sudy, díky kterým je možné v chuti a aromatech najít jemné nuance. Samotný charakter a kvalita je ale konzistentní a každý rok je edice Master Select 1703 blend toho nejlepšího, co sklepy na ostrově Barbados ukrývají. Při přivonění se rozvine rafinovaná harmonie dubových a karamelových tónů, v samotné chuti je 1703 Master Select vyvážený s náznaky karamelu a koření. Na závěr se vše harmonicky propojí a v ústech zůstane příjemná vzpomínka.

Letošní limitovaná edice 1703 Master Select je typická pro svou charakteristicky silnou chuť, kterou získala díky dlouhému zrání v našich nejvzácnějších sudech,“ říká Allen Smith, Mount Gay Master Blender. „V rámci našich procesů stárnutí a míchání se snažíme být velmi pečliví. To nám umožňuje vydat tu nejlepší a nejsilnější edici. S množstvím času a péče, kterou přináší 1703 Master Select víme, že výsledná chuť splňuje nebo spíše překračuje naše očekávání.“

Pojmenování limitované edice odkazuje na rok 1703, ze kterého pochází první písemná zmínka o Mount Gay Distilleries. Zároveň se jedná o rok, kdy byl nalezen první záznam, který hovoří o vzniku a výrobě rumu. Díky této historii je rum Mount Gay považován za nejstarší rum na světě.

Ideálně si 1703 Master Select vychutnáte čistý, popřípadě s kostkou ledu. Skvěle se hodí k dezertům nebo hořké čokoládě.

1703 Master Select je k dispozici ve vybraných obchodech s alkoholem, lihovinami a na www.bottlesandstories.cz za doporučenou maloobchodní cenu 2 949 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist