Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitovaná edice rumu Serum Puente Centenario

7. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1255 x

Objevte pod stromečkem zlatý poklad, který obohatí slavnostní chvíle strávené v dobré společnosti. Ochutnejte luxusní novinku Serum Puente Centenario – rum, který nezapře svou panamskou inspiraci a za nímž stojí česká společnost Kratochvílovci s více než dvacetiletou zkušeností s dovozem a produkcí kvalitních destilátů.

Limitovaná edice rumu Serum Puente CentenarioLimitovaná edice rumu Serum Puente Centenario

Puente Centenario je čtvrtým a nejvzácnějším z řady rumů Serum, které vzdávají hold jedné z největších staveb lidstva – Panamskému průplavu. Těžké podmínky jeho stavby uprostřed džungle Střední Ameriky totiž daly vzniknout lektvaru složeného z rumu a naloženého koření a sušené ovoce. Rumy Serum se po více než jednom století vyrábí stejnými metodami. Každý z rumů je však obohacený o exotické chutě jiným způsobem.

Zlatý rum Serum Puente Centenario se destiluje z čerstvě vylisované šťávy cukrové třtiny a má kulatou plnou chuť zralého ovoce s intenzivním dlouhým koncem. Dobrý recept, tradiční metoda zpracování a pečlivě vybrané suroviny zaručují, že chutná bez rozdílu věku a pohlaví každému, kdo ocení kvalitní rum. Panamský průplav kdysi rozdělil dva kontinenty. Po devadesáti letech je však znovu propojil most Puente Centenario. Právě při této neopakovatelné události byl vydestilován stejnojmenný rum. Dostal do vínku úkol propojovat a přemosťovat bariéry. A tak se bude hodit pro všechny speciální příležitosti, kdy se u jednoho stolu scházejí osobnosti a kdy se znovu potkávají příběhy a osudy. Také proto rum Serum Puente Centenario provází jedinečnost. Vychází v limitované edice tří tisíc lahví a k dostání bude ve speciálním zlatočerném balení, které se inspirovalo vzhledem Mostu století a které připomíná zářící zlatou hvězdu. Slušet bude jako luxusní dárek i jako zajímavost do sbírky.

Lahve Serum připomínají svým tvarem panamské rumové sudy. Za jejich vznikem však stojí česká značka Kratochvílovci, která už od roku 1999 přiváží do Česka destiláty z celého světa. V jejích obchodech najdete na tři sta padesát druhů skotské whisky, celou řadu rumů, tequil, cognaců a mnoho dalších produktů. V týmu společnosti Kratochvílovci se pohybují též profesionální sommeliéři a odborníci, kteří svým klientům zajišťují mimo jiné poradenství. Vášeň pro kvalitní pití se z exportu známých značek postupně přelila do výroby vlastních produktů. „Každý člověk preferuje jiné chutě. Chceme, aby lidé měli široké možnosti volby mezi značkami alkoholů nejvyšší kvality. To je náš příběh,“ vysvětluje Michal Kratochvíl ze společnosti Kratochvílovci.

Rumy Serum jsou k dostání v e-shopu www.kratochvilovci.cz, v pražských kamenných prodejnách v Centrum Černý Most, Palladium, Port v Holešovicích, a také v OC Olympia v Brně.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist