Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Liqvére z Blatné má nové lahve

23. červenec 2021  České nápoje   komentáře (0)  622 x

Oblíbené tradiční blatenské speciality Liqvére se mohou pochlubit novými lahvemi. Je libo griotka, tuzemák nebo zelená? Nově se kromě perfektního chuťového zážitku i pokocháte novým vzhledem.

Liqvére z Blatné má nové lahveLiqvére z Blatné má nové lahve

Společnost Premier Wines & Spirits vám přináší ty nejkvalitnější produkty, a Zámecká palírna a pivovar Blatná je pro kvalitní díla jako stvořený. Zámecká palírna má na svém kontě jeden tekutý poklad vedle druhého. A jinak tomu není ani u Liqvére, kde si na své přijdou všichni vyznavači tradičních českých lihovin. Tradiční tuzemák nebo griotka je radost degustovat a zelená rozproudí krev na nejedné oslavě. Nová podoba je nejen o etiketě, kde najdete mimo varianty i čápa, který každoročně hnízdí na komíně palírny, ale je i o speciálních lahvích z granulovaného skla, které svým vzhledem perfektně odliší.

Poctivá Griotka je vyrobena z kvalitních přírodních složek jako jsou višňová šťáva, třešňový destilát a velejemný líh. Pro exkluzivní chuťový zážitek v drinku doporučujeme v kombinaci s tonikem Thomas Henry Bitter lemon.

Zelená peprmintka má v našich srdcích zvláštní místo, kdy si ji rádi dáme při každé malé i velké oslavě. Je vyrobena z kvalitních přírodních ingrediencí a obsahuje pouze 20 % alkoholu. Najdete v ní zároveň vinný destilát a extrakt z máty peprné, který dodává zelené její typickou charakteristiku.

Tuzemák najdeme snad v každé české domácnosti a známe pro něj celou řadu využití. Klíčové jsou jeho kvalitní ingredience, při výrobě byl použit kvalitní obilný líh a extrakt vanilky z Jamajky. Chuť je jemná a plná, výborně si ho vychutnáte i v drinku s fritz-kolou.

Celou novou řadu Liqvére v novém pořídíte na webových stránkách www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist