Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Lucas Bols

17. červen 2020  České nápoje   komentáře (0)  2077 x

Portfolio distributora prémiových vín a nealkoholických a alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits nově doplňuje značka Lucas Bols. V nabídce najdete pestrou škálu likérů pro přípravu koktejlů i gin Bols Genever.

Lucas BolsLucas Bols

Zavedená společnost Lucas Bols s tradicí sahající do 16. století se proslavila zejména díky svým likérům, které jsou dnes známé po celém světě. První likéry byly vyrobeny již v roce 1575 v Amsterdamu, tehdy jednom z největších obchodních center na světě díky zámořským plavbám a lodní dopravě, která sem přivážela aromatické byliny a koření až z daleké Indie. Právě byliny a ovocné šťávy tvoří základ likérů a geneverů Lucas Bols dodnes.

Likéry Lucas Bols nabízejí širokou škálu druhů a chutí: od ovocných přes krémové smetanové až po likéry na bázi jader a peckovin. Lucas Bols má ale v portfoliu i likéry bylinné či emulzní a najdete u něj také holandský gin Bols Genever založený na původní receptuře z roku 1820. Fermentace lokálních zrn kukuřice, žita a pšenice je završena trojnásobnou destilací. Vzniklý sladový destilát smíchaný s 22 botanicals tvoří základ tohoto jemného geneveru, který si své místo najde zejména v koktejlech. Vaší pozornosti by neměl ujít ani maracujový likér Passoa. Jde o skvělý základ koktejlů s chutí tropického ovoce. Netradiční chuť představuje také likér Pisang Ambon. Jeho klíčovou ingrediencí jsou malé zelené banány a inspirací pro tento likér byl starý indonéský recept. Jednoduchá kombinace s kvalitním pomerančovým džusem překvapí kromě příjemné chuti také zajímavými barevnými efekty.

Za zmínku stojí rovněž například italský likér Galliano vyznačující se výraznou vanilkovou chutí. Oblibu si získal zejména díky klasickému koktejlu Harvey Wallbanger, ale připravit z něj můžete i lahodný sladkokyselý sour.

Produkty zakoupíte na webu www.1er.cz. Prémiové destiláty, vína či nealko nápoje můžete pořídit také v kamenné prodejně v pražském Karlíně. Obchod najdete na adrese Pobřežní 42, Praha 8 (uvnitř restaurace Pohostinec Karlín). Je zde rovněž možné vyzvednout objednávky z e-shopu www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist