Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Maestro Ronero rumu Diplomático v Praze

5. září 2023  České nápoje   komentáře (0)  405 x

Českou republiku navštíví po více jak roce světový mistr rumu a všech věcí s ním spojených Nelson Hernández. Při své světoznámé master class představí rumy Diplomático, které se nově stávají součástí rodiny Brown-Forman.

Maestro Ronero rumu Diplomático v PrazeMaestro Ronero rumu Diplomático v Praze

Master blender Nelson Hernández se pohybuje ve světě lihovarnictví poslední tři desetiletí. Během těchto let se stal odborníkem na proces výroby rumu a zjistil, že destilace je věda a míchání je umění – kombinací obojího pak vzniká vynikající rum Diplomático. Postupně zkoumal všechny oblasti výroby, včetně destilace, plnění sudů, zrání a zkrátka všeho, co má s výrobou rumu, co dočinění.

Prošel také řadou vedoucích pozic ve výrobě, strategickém plánování atd. Od roku 2017 zastává pozici Maestro Ronero značky Diplomático, je tedy hlavním mistrem přípravy. Tato pozice je uznáním trpělivosti, vášně, obětavosti a hluboké úcty k tradici, které jsou nutné k tomu, aby se člověk stal skutečně světově uznávanou personou a odborníkem v oboru.

Nelson Hernández v Praze uvede jednu ze svých master classes zaměřenou právě na rumy značky Diplomático. Ty se navíc, díky světové akvizici, v září tohoto roku stávají součástí rodiny a distribuční společnosti Brown-Forman, která má ve svém portfoliu dále třeba whiskey Jack Daniel’s a mnohé další. Maestro Ronero přijede do Prahy 5. září, následně se svou master class navštíví Bratislavu.

Značka Diplomático v sobě spojuje tradiční přístupy s moderními technologiemi a tím nejlepším co může Venezuela a podhůří And nabídnout – skvělou půdu pro pěstování kvalitní cukrové třtiny, hojnost čisté vody a karibské podnebí. To vše dělá rumy značky Diplomático vskutku jedinečnými.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist