Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

METAXA 12* - Nová kampaň i obal

21. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2186 x

Spyros Metaxa, průkopník, který předběhl svou dobu, se v roce 1888 rozhodl vytvořit alkoholický nápoj nevídané jemnosti a světu přinesl jedinečnou jantarovou METAXU. METAXA 12* je ikonický nápoj, jehož ambasadorem se stal jeden z největších dobrodruhů naší doby, Mike Horn. Setkání METAXY a Mika Horna vyústilo v novou kampaň.

METAXA 12* - Nová kampaň i obalMETAXA 12* - Nová kampaň i obal

Kampaň je koncipovaná tak, abyste METAXU 12* vnímali jako dobrodružství, jako cestu, na níž pití samotné ustupuje na druhou kolej. Mike Horn nebyl vybrán jako ambasador náhodou. Z jeho osobnosti a úspěchů sálá odvaha, opravdovost a touha po objevování a na mnoha úrovních tak představuje charakter a hodnoty značky METAXA. „Odvaha neznamená nemít strach, ale překonat ho a vzít si z něj to, co nám pomůže na další cestě,“ říká Mike. Odvaha je klíčem k velkým úspěchům, stejně jako tomu bylo u značky METAXA, když se její zakladatel rozhodl vytvořit něco naprosto jiného.

Spolu s ambasadorem a konceptem komunikace má METAXA 12* i nový obal. Čistý a prostý design nového balení odkazuje na vlastnosti, které z ní vytvořily ikonický nápoj, kterým dnes je. Hrdý bojovník ze Salamíny ve zlaté barvě symbolizuje odvahu a kořeny této značky. Zakladatel, Spyros Metaxa, je pak podepsán na stranách lahve. Elegantní nádoba zapečetěná modrým víkem odkazuje na řeckou modř.

Od října 2016, můžete sami objevovat METAXU 12* na speciální stránce www.dontdrinkexplore.com, která pomocí nejmodernějších technologií propojuje prožitek z objevování METAXY s dobrodružnými výpravami Mikea Horna.

Jemnost METAXY 12* je výsledkem výjimečného umění Costase Raptise, Metaxa mastera, který v ní spojil jemné tóny vypalovaného dubového dřeva, koření, sušeného ovoce a květin.

„Nikdy nepospíchám, vím, že dokonalost vyžaduje trpělivost. METAXU 12* vytvářím spojením dvanácti chutí. Nejdříve vyberu z nejušlechtilejších a nejaromatičtějších muškátových vín z Egejských ostrovů několik odrůd, které smíchám a nechám dozrát. Když cítím, že nastala pravá chvíle, zkombinuji je s vinnými destiláty, které zrály v různě vypálených sudech z limousinského dubu. Poté přidám tajnou směs růžových okvětních lístků a výtažků ze středomořských bylin. Nakonec k nim přimíchám déle zrající muškátové víno z ostrova Samos a vinné destiláty vyrobené a určené speciálně pro METAXU,“ říká Raptis.

Zosobněním METAXY se stává jeden z největších dobrodruhů dnešní doby, Mike Horn. Z jeho osobnosti a úspěchů sálá odvaha a opravdovost, což z něj dělá skvělého ambasadora, protože na mnoha úrovních ztělesňuje charakter a hodnoty značky METAXA. „Odvaha neznamená nemít strach, ale překonat ho a vzít si z něj to, co nám pomůže na další cestě,“ říká Horn.

Jak často máte možnost prožít jedinečné pití všemi pěti smysly? S lahví METAXY 12* držíte v ruce tíhu tradice v moderním kabátě. METAXU 12* pijete, protože sbíráte nezapomenutelné chvilky, kdy zažíváte výjimečný smyslový prožitek. Oceňujete smělost mimořádných mužů jako Spyros Metaxa nebo Mike Horn. Oceňujete jejich slávu a chápete jejich opravdový postoj k životu a jejich smělou cestu k dosažení vysněných cílů.

Nový design METAXY 12* odkazuje na vlastnosti, které z ní vytvořily ikonu. Hrdý bojovník ze Salamíny ve zlaté barvě symbolizuje odvahu a kořeny této značky. Zakladatel, Spyros Metaxa, je pak podepsán na stranách lahve. Elegantní nádoba zapečetěná modrým víkem odkazuje na řeckou modř.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist