Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Metaxa Partyhaus přistál na pankrácké Arkády

15. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2186 x

Unikátní „pařící prostor“ Metaxa Partyhaus, který vznikl loni ve spolupráci se studenty českých škol architektury, otevřel svá kontejnerová křídla nově před pražským nákupním centrem Arkády. Po úspěšném turné po českých a moravských městech zde až do konce června oživí veřejné prostranství pražské Pankráce.

PártyhausPártyhaus

Jako vždy i tentokrát si zájemci budou moci Metaxa Partyhaus pronajmout a uspořádat v něm svou vlastní „domácí“ párty s Metaxou. Na www.partyhaus.cz si za cenu 5000 Kč mohou rezervovat celý večer jejich vlastní zábavy až pro 10 lidí a to včetně cateringu, alko i nealko nápojů.

Mobilní Metaxa Partyhaus je druhorozeným bráškou žižkovského kontejneru, který vznikl již v roce 2014. Na celkový koncept interiéru mobilního Partyhausu byla v roce 2015 vypsaná studentská soutěž mladých designérů, v níž po vyrovnaném boji zvítězil tým z Fakulty architektury ČVUT.

Vítězný návrh zaujal odbornou porotu především originálním využitím korporátní identity jako vůdčího komunikačního prvku. Strop Metaxa Partyhausu je osazen žlutými kuličkami Sunball – tak trochu jinými panáky s LED diodou, která se po naplnění tekutinou zlatavě rozzáří. V tomto případě jde ale hlavně o tvůrčí propojení tohoto stropního osvětlení s audio systémem Partyhausu (v závislosti na rytmu hrající hudby část stropu bliká), což dokresluje atmosféru každé správné párty.

Kromě toho je Metaxa Partyhaus vybaven vším, co je pro takovou párty potřeba – v ceně je zařízená kuchyň s plně vyzbrojenou ledničkou, alkoholické i nealkoholické nápoje; pohodlný obývák s možností svobodného uspořádání sezení, pestré volby společenských aktivit od deskových her, poslechu libovolné hudby přes portál Spotify po sledování filmů a jiné zábavy. Nechybí však ani základní věci jako vytápěcí jednotka, klimatizace a WC s mini-koupelnou.

Pankrác je tak dalším veřejným prostranstvím, které Metaxa Partyhaus svou přítomností oživí. Souběžně s tím však stále platí možnost si Partyhaus objednat kamkoliv jinam po ČR - třeba na svoji zahradu a uspořádat v něm jakoukoliv oslavu.

„Jsme nadšeni, že si Metaxa Partyhaus Češi zkrátka zamilovali. Po úspěchu v mnoha městech a zejména tom hlavním, jsme se rozhodli vyjít poptávce ještě jednou vstříc. Poté od července bude náš kontejnerový obývák Metaxa Partyhaus dále pokračovat jinam. Představí se postupně na dalších a dalších místech. Nadále však platí, že jsme připraveni na objednávku kontejner převézt kamkoliv po ČR.“, říká Ondřej Roček, marketingový ředitel společnosti Rémy Cointreau pro Českou republiku a Slovensko.

Další podrobné informace, fotogalerii a především také rezervační systém pro oba kontejnery lze nalézt vždy online na webu www.partyhaus.cz.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist