Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Míchané drinky s nádechem Japonska

4. červenec 2021  České nápoje   komentáře (0)  775 x

Pražský prémiový obchod s alkoholem Mr. Brut se od 1. července do konce srpna zahalí do japonského hávu a promění se v POP UP BAR ROKU GIN. Zavítejte v létě na pražský Karlín a osvěžte se v parném dni některým z míchaných drinků inspirovaných Japonskem! Kromě vynikajících nápojů sem můžete zavítat i na vydatný japonský brunch, asijské pochutiny či společenské hry. Tak hurá za netradičními zážitky!

Míchané drinky s nádechem JaponskaMíchané drinky s nádechem Japonska

Mr. Brut se sídlem v Karlíně se specializuje na prodej prémiového alkoholu té nejvyšší kvality. Jeho součástí je i útulný a stylový bar, kde můžete posedět s přáteli a ochutnat pestrou škálu míchaných drinků – prodávané lihoviny tak máte možnost ochutnat ještě před koupí. Letos v červenci a srpnu se útulný Mr. Brut promění na Pop Up bar v japonském duchu – pro odbornou veřejnost budou pořádány společenské hry, pro širokou veřejnost pak bude letní Pop Up bar oázou prvotřídních míchaných drinků z japonského ROKU GIN.

ROKU GIN je vysoce kvalitní gin inspirovaný japonskou kulturou, řemeslností a asijským umem. Snoubí v sobě hořký jalovec, něžnou sakuru, prvotřídní zelené čaje, citrus Yuzu, pepř Sansho a také tóny koriandru a citrusové kůry. Vynikající gin inspirovaný japonskou kulturou a řemeslností si návštěvníci budou moci vychutnat nejen v míchaných drincích, ale i v čisté podobě třeba jen s pár kostkami ledu.

„Nenechte si tak ujít jedinečnou příležitost Japonska „u nás“ a navštivte originální pop up bar ROKU GIN, kde si můžete vychutnat ikonický perfect serve či Teamlet, čajovou verzi jednoho z nejpopulárnějších ginových koktejlů současnosti – Gimletu. Čekat na vás bude také skvělé jídlo a pravá japonská atmosféra. V přípravě jsou také řízené degustace, o kterých se návštěvníci s dostatečným předstihem dozvědí z facebookových stránek Petra Bobuly, Beam Suntory ambasadora, a sociálních sítí společnosti Mr. Brut,“ dodává Michal Marešovský, Whisky Ambassador společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist