Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mixtronomy, to je výjimečný gastronomický zážitek s rumem

4. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1157 x

Nikaragujská značka rumu Flor de Caña prosazuje jedinečné pojetí gastronomie, které označuje jako „mixtronomy“. Pod tímto názvem se skrývá gastronomický zážitek, který snoubí vysokou gastronomii a mixologii a nabízí párování kulinářských lahůdek a prémiových koktejlů postavených na exkluzivních rumech Flor de Caña. Nyní i v Praze!

Mixtronomy, to je výjimečný gastronomický zážitek s rumemMixtronomy, to je výjimečný gastronomický zážitek s rumem

Že jsou zážitky něčím, co vás obohatí, jste už asi slyšeli. Své o tom vědí i ve Flor de Caña, a proto značka přišla s jedinečným konceptem zážitkové gastronomie. Tento doslova neopakovatelný zážitek kombinuje prémiové koktejly z exkluzivních rumů Flor de Caña s vytříbenou gastronomií Jana Punčocháře, šéfkuchaře vyhlášené pražské restaurace Grand Cru. Vzniklo tak jedinečné pětichodové menu, v němž se jednotlivé pokrmy skvěle doplňují s rumovými koktejly. Kuchařské umění Jana Punčocháře tak dodalo rumu Flor de Caña další rozměr.

Menu, které podle konceptu Mixtronomy vytvořil společně s Janem Punčochářem český brand ambassador značky Flor de Caña Petr Vopálenský, nyní budete mít možnost vychutnat v Punčochářově domovském podniku Grand Cru. Každý mixtronomický večer nabídne hostům exkluzivní menu sestavené podle aktuálního tématu a probíhající sezony. Nikdy tak dvakrát neochutnáte to samé. „První, kapacitně velmi omezený večer, který bude dostupný veřejnosti, si budete moci dopřát již koncem května,“ říká Kateřina Valoušková, Senior Brand Manager for Imported brands ve společnosti Premier Wines & Spirit.

Aktuální informace najdete na stránce www.grand-cru.cz nebo na FB @FlordeCana.cz.

O rumu Flor de Caña

Flor de Caña je značka nikaragujského rumu, která se nejčastěji vyváží do zahraničí. Prodává se ve více než čtyřiceti zemích celého světa a je to jedna z nejrychleji rostoucích prémiových značek rumu ve Spojených státech. Flor de Caña těží z rodinné tradice, která trvá již více než 125 let a k níž přispělo pět generací. V prestižních mezinárodních soutěžích v Londýně, Madridu, San Francisku a Chicagu získala Flor de Caña ocenění pro nejlepší rum na světě. Přední středoamerickou prémiovou značku Flor de Caña vyrábí a distribuuje společnost Compañía Licorera de Nicaragua, S.A. (CLNSA). V loňském roce získala značka Flor de Caña významné ocenění jako nejlepší výrobce rumů na světě pro rok 2017 v prestižní anketě IWSC.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist