Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Movember podpoří Stará myslivecká

30. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1684 x

Palírna U Zeleného stromu podpoří se svojí značkou Stará myslivecká RESERVE kampaň Movember, zaměřenou na boj proti rakovině prostaty. Palírna U Zeleného stromu, druhý největší výrobce lihovin v Česku, věnuje na prevenci rakoviny prostaty část výnosů z prodeje značky Stará myslivecká RESERVE. Do kampaně se zapojí rovněž management palírny a její zaměstnanci, kteří uspořádají dobrovolnou sbírku.

Management palírny před akcí MovemberManagement palírny před akcí Movember

Lahev Staré myslivecké již od dob vzniku zdobí typický myslivec s knírem. Knír je také hlavním symbolem hnutí Movember a náš myslivec je vlastně nejstarší movembrista. Chlapská solidarita představuje znak vyzrálosti, a proto se podpora Movember z naší strany logicky nabízí,“ uvedl brand manažer značky Boris Rajdl.

Palírna U Zeleného stromu věnuje hnutí Movember 10 korun z každé lahve Staré myslivecké RESERVE, která se v listopadu prodá v českých restauracích. Pro hosty v gastronomii, kteří se do kampaně rozhodnou také zapojit, připravila palírna rovněž speciální obličejové karty s krásným zakrouceným knírem, rozdávat se budou i nalepovací kníry.

K podpoře Movemberu se přidá i management palírny, v čele s generálním ředitelem Pavlem Kadlecem. Mužští členové vedení v průběhu listopadu budou pěstovat pod nosem pořádný knír, jímž symbolicky podpoří Movember. Generální ředitel Pavel Kadlec se navíc na jeden den promění v číšníka a bude nejen Starou mysliveckou hostit návštěvníky známé ústecké restaurace Na Rychtě. A jeho „výplata“ rovněž poputuje na konto Movember.

Do akce se zapojí rovněž zaměstnanci Palírny U Zeleného stromu v Prostějově, kteří budou celý měsíc střádat dobrovolné příspěvky do speciálně připravené kasičky. „Očekáváme, že se nám pro Movember podaří celkem získat částku blížící se stu tisíc korun,“ věří Boris Rajdl. Výtěžek Palírny U Zeleného stromu bude věnován na nákup přístrojového vybavení urologických pracovišť.

Stará myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem, jehož historie sahá do začátku 16. Století. Základ Staré myslivecké tvoří pečlivě vybraný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy. Vedle oblíbené Staré myslivecké originál vyzrála k dokonalosti ušlechtilejší RESERVE. Unikátní výrobní postup dvojího zrání ve vybraných sudech z bílého dubu po dobu čtyř let je to, co odlišuje Reserve od známější Staré myslivecké originál. Loni se Stará myslivecká stala nejdynamičtější lihovinou v České republice s meziročním růstem prodejů v obchodech (off trade) o více než 50 %

Palírna U Zeleného stromu s 500 letou tradicí výroby lihovin je 2. největší domácí likérkou. V loňském roce dosáhla tržeb 1,4 miliardy korun a neauditovaného zisku 22 milionů korun.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist