Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Navrhněte novou etiketu pro Martins Barrel

27. květen 2024  České nápoje   komentáře (0)  193 x

Pokud se rádi necháváte vést svoji kreativitou, pak je soutěž od Martin's Barrel přesně pro vás. Navrhněte novou etiketu speciální limitované edice a zvěčněte tak své umělecké dílo na lahvi whisky. Přihlásit se můžete do konce července.

Navrhněte novou etiketu pro Martins BarrelNavrhněte novou etiketu pro Martins Barrel

Martin's Barrel je oblíbená whisky světové kvality, a vy nyní máte možnost zapsat se do její historie. Účastněte se soutěže o novou etiketu a spojte své jméno s uznávanou značkou. Čeká na vás peněžitá výhra a možnost prezentovat svůj výsledek ve svém portfoliu nebo životopise. Přihlásit se můžete do 31. července na https://www.martinsbarrel.cz/index.php/cs/soutez.

Podmínky soutěže nejsou nijak komplikované. Účastnit se může každý, komu je více jak 15 let a v daném termínu zašle svůj návrh etikety v připravené šabloně (prvky, které již šablona obsahuje, v ní musí zůstat zachovány). Samozřejmostí je, že se musí jednat o originální a původní dílo soutěžícího.

Na výherce čeká peněžní výhra v hodnotě 5 000 Kč a možnost podílet se osobně na procesu tisku etikety lahví limitované edice whisky. Mimo to získá cenné zkušenosti, a hlavně skvělý pocit, že jde jeho práce vidět. Na etiketě pak bude kromě vítězného designu i krátký příběh o výherci, včetně jeho podpisu.

Tak vzhůru do toho! Pro své tvoření můžete použít jakékoliv techniky jako je kresba, malba nebo využití grafického editoru. Až budete mít soutěžní dílo hotové, musíte ho zaslat ve formátu .pdf na ondrej@ondrejbalajka.cz. Vyhlášení výherce proběhne do 31. srpna.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist