Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejlepším rumem na světě je Rum Flor de Caña

13. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  2742 x

Flor de Caña, prémiová značka rumu z Nikaraguy, získala na mezinárodní soutěži International Wine and Spirit Competition (IWSC) v Londýně ocenění pro nejlepšího výrobce rumu na světě pro rok 2017. IWSC je nejuznávanější soutěž, která se zaměřuje na oceňování výjimečných lihovin z celého světa. Po celém světě má přes 400 odborníků, kteří hodnotí výrobky z více než devadesáti zemí.

Nejlepším rumem na světě je Rum Flor de CañaNejlepším rumem na světě je Rum Flor de Caña

Ocenění, které je v oblasti lihovin to nejvyšší na světě, je pro rum Flor de Caña nejvýznamnějším potvrzením jeho kvality a výjimečnosti. Rum Flor de Caña, který vyrábí již pátá generace rodiny zakladatele značky, prochází přirozeným procesem zrání bez cukru, aditiv či umělých ingrediencí. Zraje v blízkosti aktivní sopky a k jeho destilaci se využívá 100% obnovitelná energie.

První ročník International Wine & Spirit Competition proběhl v roce 1969 a jde tak o nejstarší soutěž tohoto druhu na mezinárodní scéně. Jejím cílem je podporovat kvalitu a znamenitost nejlepších světových vín, destilátů a likérů. Hodnocení je dvoustupňové – ochutnávání vzorků naslepo, po kterém následuje chemická a mikrobiologická analýza. Všechny vzorky jsou hodnoceny podle stejných kritérií.

Rumy Flor de Caña můžete zakoupit v e-shopu www.1er.cz.

O rumu Flor de Caña

Flor de Caña je nikaragujská značka, která se nejčastěji vyváží do zahraničí. Prodává se ve více než čtyřiceti zemích celého světa a je to jedna z nejrychleji rostoucích prémiových značek rumu ve Spojených státech. Značka Flor de Caña těží z rodinné tradice, která trvá již více než 125 let a k níž přispělo pět generací. V prestižních mezinárodních soutěžích v Londýně, Madridu, San Francisku a Chicagu získala Flor de Caña ocenění pro nejlepší rum na světě. Přední středoamerickou prémiovou značku Flor de Caña vyrábí a distribuuje společnost Compañía Licorera de Nicaragua, S.A. (CLNSA).

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.6 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist