Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nová řada tuzemáku Royal od Palírny U Zeleného stromu

27. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  1811 x

Palírna U Zeleného stromu, největší ryze česká likérka, rozšiřuje svoji řadu a uvádí na předvánoční trh tři nové příchutě značky Royal vyladěné přesně dle výsledků degustací mezi reálnými spotřebiteli. Řadu Royal, která kombinuje charakter tradičního tuzemáku s novými neotřelými variantami, tak obohatí Royal Banán, Royal Perník a Royal Oříšek.

Nová řada tuzemáku Royal od Palírny U Zeleného stromuNová řada tuzemáku Royal od Palírny U Zeleného stromu

"Na vývoji všech nových variant se podíleli přímo spotřebitelé. Ve speciálním průzkumu jsme vybranému vzorku konzumentů dali otestovat několik možných variant. A právě tyto tři vyšly z jejich hodnocení nejlépe,“ uvedla brand manažerka značky Royal Lucie Mrázková.

Nové příchutě jsou koncipovány i s ohledem na sezónu, výborně totiž pasují zejména k chladnějším podzimním a zimním měsícům. „Máme vyzkoušeno, že se skvěle hodí do horkých nápojů a fungují v grogu nebo čaji. Navíc perníková, oříšková či banánová chuť mohou posloužit při přípravě vánočního cukroví.

Nové varianty Royal však především chutnají jako klasický, nefalšovaný a ničím neředěný drink. S 30% obsahem alkoholu jsou vhodné k pití jak v neředěné podobě, tak pro přípravu míchaných nápojů. Palírna U Zeleného stromu přitom uvádí nové produkty v balení 0,5 litru i v litrových lahvích, které jsou určeny zejména velkoobchodům či přímo restauracím.

Royal představuje ucelenou řadu 15 tradičních českých lihovin nabízející většinu známých druhů alkoholických nápojů, které jsou mimořádně populární v nejnavštěvovanějších restauracích. Leadrem řady je Royal tuzemský, třetí nejprodávanější tuzemák v České republice. Jen v letošním roce posílily prodeje značky Royal tuzemský ve srovnání se stejným obdobím roku 2016 o více než 10 %. Skupina Royal zahrnuje ale i další osvědčené lihoviny, jako Royal griotte, Royal peprmint či Royal meruňka. Díky novým příchutím se rodina Royal rozrůstá již na 18 členů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist