Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nové prémiové giny na českém trhu

31. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  1226 x

Oblíbenost kvalitních ginů neustále roste, a tak není divu, že distributor prémiových alkoholických a nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits přináší hned zkraje roku tři novinky. Vychutnejte si intenzivně aromatický G’Vine Nouaison gin, toskánský Sabatini gin či svěží španělský gin Le Tribute.

Nové prémiové giny na českém trhuNové prémiové giny na českém trhu

Kouzlo ginů objevuje stále více lidí. Není divu, kvalitní gin je skvělý jak samotný, tak v dobrém drinku. Vychutnávat si ho můžete v nekonečných variacích po celý rok. Nově má tato populární kategorie alkoholických nápojů na našem trhu tři prémiové přírůstky.

G’Vine Nouaison gin

Tento aromatický francouzský skvost je konečně i na českém trhu. Tradiční a zároveň stylový gin je plný vůní a chutí 14 nevšedních i známých botanicals. Komplexnost ginu G’Vine Nouaison dodávají zejména santalové dřevo, bergamot, švestka, kubéba či vetiver. Každá ze 14 botanicals je destilována samostatně a jsou spojeny až následně v malém 25hl kotli z Charentes, v němž v malých dávkách vzniká tento harmonický gin.

Francouzský termín „nouaison“ označuje fázi po opylování květů, kdy začínají růst první mladé vinné plody. A právě vinné květy jsou hlavním gros G’Vine ginů, které díky nim vynikají nezaměnitelnou chutí.

V chuti G’Vine Nouaison ginu vás překvapí snoubení chutí koriandrových semen, zázvoru, limety a hroznů. Dominují mu citrusy v kombinaci s dřevitými a pepřovými tóny, jemnost je perfektně vyvážena lehkou pikantností.

G’Vine Nouaison gin zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1105 Kč za 0,7 l.

Le Tribute

Kvalitní Le Tribute je svěží a příjemně suchý španělský gin. Rodinná destilerie Giro, která jej vyrábí, je jedna z nejstarších ve Španělsku, její historie sahá do roku 1835. Prvních sto let své existence se destilerie věnovala výrobě sirupů a léků. Právě rodinná historie byla jednou z inspirací k vytvoření výjimečného ginu Le Tribute. Rodina Giro si předává zkušenosti s destilováním již po pět generací.

Le Tribute je dalším úspěšným počinem v produkci rodinné destilerie. Díky kombinaci pomerančů, citronů, grapefruitů, mandarinek a dalších citrusů se vyznačuje výrazně citrusovou a svěží vůní. Příjemně ovocná a osvěžující kombinace je doplněna tradiční jalovcovou chutí a svěžestí citrusové trávy. Jedinečný gin zdobí důstojná designová lahev.

Gin Le Tribute zakoupítewww.1er.cz za cenu 1 049 Kč.

Le Tribute Tonic

Značka Le Tribute nabízí také tonik s přírodním chininem z provincie Loja v Ekvádoru. Chinin z této oblasti se stal proslulým pro léčení horečky i malárie evropských panovníků, jako byl Ludvík XVI. či anglický král Karel II. Citronová tráva dodává tomuto prémiovému toniku jedinečnou chuť.

Tonic Le Tribute zakoupíte na www.1er.cz za cenu 74 Kč.

Sabatini Gin

Přeneste se do pohody Toskánska se Sabatini ginem který vznikl z vášně rodinné destilerie. Díky slabosti pro kvalitní giny se rodina Sabatini rozhodla vytvořit tento prémiový gin, ve kterém se snoubí vůně a chuť bylin vypěstovaných na vlastní rodinné půdě destilerie. Ve spojení s barmanskými profesionály v čele s manažerem koktejlového baru v Londýně Alessandrem Palazzim a mistrem destilatérem z Thames Distillers Charlesem Maxwellem vznikl tento výjimečný destilát. Vychutnejte si dokonalé spojení jalovce a toskánských bylin s klasickým London dry ginem. Mezi vybrané botanicals patří například netradiční levandule, aromatický koriandr, olivové listy či tymián.

Gin Sabatini zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1019 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist