Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Novinka Gin Mare Capri

16. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1174 x

Na český trh byla k 10. výročí značky Gin Mare uvedena speciální edice, která je věnovaná italskému ostrovu Capri. Prémiový gin přichází s novinkou inspirovanou typickým citrusovým aroma tohoto středomořského ostrova, po němž je limitovaná edice pojmenována. Jedinečnou svěží chuť citrusů z Capri podtrhuje nevšední bergamot z poloostrova Sorrento.

Novinka Gin Mare CapriNovinka Gin Mare Capri

Spolu s nadcházejícím jarem se na našem trhu objevuje svěží novinka v oblasti prémiových ginů. Oblíbený Gin Mare, který je známý pro své středomořské aroma díky zvoleným botanicals, připravil svoji středomořskou variantu Gin Mare Capri, inspirovanou stejnojmenným italským ostrovem. Prosluněné Capri najdete západně od italského Sorrenta. Typickým aromatem Ginu Mare Capri jsou citrusy a bergamotový pomeranč, proto tato novinka ještě výrazněji zhmotňuje jižní středomořský styl. Při destilaci se do Ginu Mare Capri dále přidávají ještě další typické botanicals jako bazalka, rozmarýn, tymián, jalovec, koriandr, kardamom a jiné.

Edice Capri byla představena k 10. narozeninám ginu Gin Mare a značka si opět dala záležet na detailech. Gin Mare už tradičně následuje současné trendy a dává se cestou udržitelnosti. Pro giny nevšedně uzavírá své lahve korkem, který nejen skvěle chrání aroma destilátu uvnitř lahve, ale je i ekologicky udržitelným materiálem. Korková zátka je doplněna vyraženým kovovým detailem zdůrazňujícím prémiovou kvalitu nápoje. Etiketa na hrdle lahve, vytištěná na organickém papíru, odkazuje k ostrovu Capri a zdůrazňuje místní inspiraci a lokální původ jedinečných ingrediencí Ginu Mare Capri. Samotná značka je pak vytištěna na látkovém materiálu podporujícím udržitelnost.

Spolu s novým ginem přichází také nový designový tvar lahve. Ta je sice podobná původní lahvi Ginu Mare, avšak při jejím tvarování mysleli výrobci ještě více na komfort uživatelů při jejím držení. Lahev je vyrobena z vysoce kvalitního světlemodrého skla a výroční edice přichází s litrovým objemem. Všechen výtěžek z těchto 30 % Ginu Mare navíc ve vaší lahvi putuje na dobročinné projekty zaměřující se na ostrov Capri. Limitovaná edice bude navíc dostupná pouze přes vybrané weby (www.1er.cz, www.alkohol.cz, www.topalkohol.cz a další) nebo ve vybraných kamenných obchodech.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist