Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Novinka: Japonská whisky Nobushi

2. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1095 x

Celý svět v posledních letech objevuje kvalitu japonských whisky, jejichž popularita nezastavitelně stoupá. Na českém trhu se můžeme těšit z novinky Nobushi s filozofií japonských válečníků, kteří své myšlenky stavěli na „duchu cti“, ukázněnosti, odvaze a hluboké úctě k sobě i ostatním. Japonskou whisky Nobushi na český trh exkluzivně přináší Premier Wines & Spirits, distributor prémiových nealkoholických a alkoholických nápojů a vín.

Novinka: Japonská whisky NobushiNovinka: Japonská whisky Nobushi

Japonské whisky nezastavitelně dobývají svět. Popularitě se těší díky výjimečné kvalitě, specifikům japonského prostředí i příběhům, které za jejich výrobou stojí. Novinkou na českém trhu je lahodná blendovaná japonská whisky Nobushi. Její základní složky pocházejí z úrodných oblastí Miyagi a Nagano a zpracování probíhá výhradně řemeslnými postupy. Blend sladového a obilného destilátu zraje po dobu 4 let v sudech z amerického dobu v oblasti obce Kiyokawa, jejíž název lze přeložit jako „čistá řeka“. Díky pečlivému zrání vzniká vynikající harmonický blend s jemnou a sametovou texturou a příjemně štiplavými tóny vyváženými sladkými nuancemi. Ve vůni se snoubí aromatické tóny květin a čerstvého ovoce a koření spolu s lehkými tóny dubového sudu. Na patře cítíme zimní koření a jeho typickou těžkou ovocnou chuť. Tu střídají stopy vanilky a karamelu. Závěr je dlouhý, s tóny ovoce, koření a dubu. Barva whisky Nobushi je zářivě zlatojantarová.

Samotný název whisky Nobushi se pojí s řádem elitních válečníků japonské feudální éry. Tento řád byl znám pro svou filozofii založenou na moudrosti a statečnosti. Válečníci byli neúnavní a velmi úspěšní. Vyznačovali se elegantními pohyby, obratností a lehkou výstrojí. Strategicky uhýbali nepřátelským útokům a efektivně mátli protivníky. Filozofií whisky Nobushi je označení „duch cti“, směřující k disciplíně, životu založenému na hodnotách, odvaze a hluboké úctě k sobě i svému okolí.

Whisky Nobushi zakoupíte na www.1er.cz od 1 135 Kč za 0,7 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist