Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Novinka: Japonská whisky Nobushi

2. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  490 x

Celý svět v posledních letech objevuje kvalitu japonských whisky, jejichž popularita nezastavitelně stoupá. Na českém trhu se můžeme těšit z novinky Nobushi s filozofií japonských válečníků, kteří své myšlenky stavěli na „duchu cti“, ukázněnosti, odvaze a hluboké úctě k sobě i ostatním. Japonskou whisky Nobushi na český trh exkluzivně přináší Premier Wines & Spirits, distributor prémiových nealkoholických a alkoholických nápojů a vín.

Novinka: Japonská whisky NobushiNovinka: Japonská whisky Nobushi

Japonské whisky nezastavitelně dobývají svět. Popularitě se těší díky výjimečné kvalitě, specifikům japonského prostředí i příběhům, které za jejich výrobou stojí. Novinkou na českém trhu je lahodná blendovaná japonská whisky Nobushi. Její základní složky pocházejí z úrodných oblastí Miyagi a Nagano a zpracování probíhá výhradně řemeslnými postupy. Blend sladového a obilného destilátu zraje po dobu 4 let v sudech z amerického dobu v oblasti obce Kiyokawa, jejíž název lze přeložit jako „čistá řeka“. Díky pečlivému zrání vzniká vynikající harmonický blend s jemnou a sametovou texturou a příjemně štiplavými tóny vyváženými sladkými nuancemi. Ve vůni se snoubí aromatické tóny květin a čerstvého ovoce a koření spolu s lehkými tóny dubového sudu. Na patře cítíme zimní koření a jeho typickou těžkou ovocnou chuť. Tu střídají stopy vanilky a karamelu. Závěr je dlouhý, s tóny ovoce, koření a dubu. Barva whisky Nobushi je zářivě zlatojantarová.

Samotný název whisky Nobushi se pojí s řádem elitních válečníků japonské feudální éry. Tento řád byl znám pro svou filozofii založenou na moudrosti a statečnosti. Válečníci byli neúnavní a velmi úspěšní. Vyznačovali se elegantními pohyby, obratností a lehkou výstrojí. Strategicky uhýbali nepřátelským útokům a efektivně mátli protivníky. Filozofií whisky Nobushi je označení „duch cti“, směřující k disciplíně, životu založenému na hodnotách, odvaze a hluboké úctě k sobě i svému okolí.

Whisky Nobushi zakoupíte na www.1er.cz od 1 135 Kč za 0,7 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist