Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový design vodky Stoli Gold

30. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  681 x

Vodka Stolichnaya, která roku 1989 vstoupila také do superprémiové kategorie, modernizuje svou lahev, etiketu a výrobní proces jako single estate alpha spirit (lihovina nejvyšší kategorie vyrobená ze surovin z jediné oblasti).

Nový design vodky Stoli GoldNový design vodky Stoli Gold

Stolichnaya, značka prémiové vodky, představuje na českém trhu superprémiovou variantu Stoli Gold. Tato vodka byla uvedena na trh v roce 1989 pod názvem Stoli Cristal, a výběrová kategorie spiritů tak získala nový rozměr. O deset let později byl název vodky změněn s odkazem na závěrečnou fázi filtrace destilátu přes cívky zlatého vlákna. Nový design vodky Stoli Gold se týká lahve a etikety; inovován byl také výrobní proces. Cílem těchto změn je umocnit zážitek spotřebitelů Stoli Gold v prodejnách i v luxusních klubech.

Vodka Stoli Gold se prodává v atraktivní lahvi, jíž dominuje plastická metalická etiketa popsaná na přední i zadní straně, přičemž její rub lze přečíst skrz čirou lihovinu. Lahev je vyšší a má elegantnější a exkluzivnější tvar s reliéfem ve spodní části i na hrdle, které rovněž nese zlatou etiketu. Uzavírá se korkovou zátkou a je opatřena prvkem, jenž zaručuje, že nebyla otevřena. Na zadní straně lahve se nachází silná metalická pečeť, na níž je uveden rok vzniku vodky Stoli – 1938.

Aroma vodky Stoli Gold je elegantní a koncentrované, s úvodními tóny vanilky, které přecházejí v anýz a dále v tóny čerstvě upečeného chleba a lehký buket citrusů. V ústech vyvolává jemný pocit, její chuť otevírá kombinace lehké krémovitosti a sladkosti. Poté se objeví skrytá suchost a tento kontrast doprovází šťavnatá, lahodná textura. V závěru se vrací sladkost a krémový anýz, které rozšiřují škálu chutí a dodávají vodce Stoli Gold svěžest s lehkými kořeněnými tóny.

S prémiovou vodkou Stoli Gold si můžete vychutnat i skvělý jednoduchý a lahodný drink.

Stoli Gold Maté

Skvělá kombinace prémiové vodky Stoli Gold a Fritz-kola Maté vás příjemně nabudí.

Do vysoké sklenici nalijte 4cl prémiové vodky Stoli Gold, naplňte ledem, přilejte Fritz-kola Maté, lehce promíchejte a ozdobte plátkem čerstvé limety. Pokud byste si chtěli nápoj trochu okyselit, přidejte ještě 1-2 cl čerstvé limetové šťávy.

K výrobě úžasně lahodné vodky Stoli Gold se využívají jedny z nejvzácnějších materiálů a chemických prvků na světě. Jedinečná je i základní surovina pro její výrobu, pšenice ozimá Gubernator Dona. Ozimá pšenice se běžně pěstuje v suchých regionech, odrůda Gubernator Dona, pěstovaná v jediné oblasti, je ale pečlivě zavlažována z ekologicky čisté zvodně, která se nachází v hloubce 185 metrů. Tím je zajištěna optimální vlhkost půdy a kvalitní sklizeň. Z této výběrové pšenice vyrobená lihovina nejvyšší kategorie se míchá s vodou filtrovanou přes šungit, jeden z nejvzácnějších a nejpozoruhodnějších minerálů na Zemi, který se vyskytuje pouze v odlehlé části severozápadního Ruska. Tato směs se poté filtruje tradičním způsobem typickým pro vodku Stoli a nakonec prochází závěrečnou filtrací přes cívky zlatého vlákna, která lehce umocní hloubku, zvýrazní jemnost a celkově harmonizuje vznikající destilát.

Inovovaná vodka Stoli Gold v sobě spojuje supermoderní metody produkce a náš závazek vyrábět klasické a zároveň bezkonkurenční lihoviny. Žádná jiná vodka nepoužívá tak vzácné prvky, které by měly tak významný vliv na povahu výsledného destilátu,“ uvedl Hugues Pietrini, global president & CEO Stoli Group. „Tento produkt je dlouhodobě oblíbený v klíčové skupině ultraprémiových spotřebitelů. Očekáváme však, že díky této převratné změně designu a receptuře postavené na surovinách z jednoho zdroje se jeho cílová skupina rozšíří o spotřebitele, kterým je okolo třiceti let a chodí do společnosti na zajímavá a inspirativní místa.

Prémiovou vodku Stoli Gold můžete zakoupit na webu www.1er.cz za cenu 499 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist