Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový Dynybyl Gin Nectar

26. květen 2023  České nápoje   komentáře (0)  464 x

Prvorepubliková česká značka Dynybyl rozšiřuje své portfolio jalovcových ginů o další příchuť, tentokrát s ovocnou sladkostí šťavnaté meruňky a broskve, která je hitem letošního léta. Novinka Dynybyl Gin Nectar propojuje svěží jalovcovou chuť originálního ginu v kombinaci s čerstvou vůní meruňky a broskve. Inspirováno českým sadem a lokálním ovocem.

Nový Dynybyl Gin NectarNový Dynybyl Gin Nectar

„Zavedená značka s více než stoletou historií klade neustálý důraz na vysokou kvalitu svých surovin a poctivou práci. Zároveň si uvědomujeme, jaký potenciál kategorie ginů má, a proto se neustále snažíme rodinu ginů Dynybyl rozšiřovat o nové příchutě, a přinášet tak našim zákazníkům nové požitky. Věříme, že tato svěží novinka bude přinášet našim spotřebitelům nový gurmánský zážitek a bude se těšit stejné oblibě jako naše stávající portfolio prvorepublikových ginů,“ doplňuje Zuzana Prokopová, Group Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Pokud patříte mezi milovníky ginů a toužíte ochutnat něco opravdu exkluzivního, sáhněte po tomto českém ginu od značky Dynybyl. Ta v sobě totiž kombinuje prvorepublikové hodnoty, které jsou pro značku typické, s charakteristickou hořkostí jalovce a ovocnou chutí čerstvých meruněk a broskví. Dynybyl Gin Nectar je pro tuto sezónu zkrátka jasnou volbou.

Právě příchuť „broskev“ má být nejoblíbenější příchutí letošního léta. Podle dostupných informací společnosti Circana (dříve IRI) se očekává, že broskvová příchuť v následujících čtyřech letech překoná 90 % všech ostatních potravinářských a nápojových přísad.

Vyzkoušejte nový gin Dynybyl Gin Nectar a namíchejte si s ním oblíbený drink Gin & Tonic. Lahodná kombinace s tonicem a ledem udělá radost vašim přátelům, nebo si ho naservírujte jen tak po práci v pohodlí domova. Jako horký tip letošní sezóny by neměl chybět na žádné letní zahradní party.

Marketingová podpora

Novinka bude společně se stávajícím portfoliem ginů Dynybyl podpořena PR komunikací a OOH reklamou.

K dostání bude napříč retailem od května.

Doporučená cena: 199,90 Kč/500 ml

www.bartidashop.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist