Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový třtinový rum Božkov Republica Exclusive od Stocku

22. únor 2018  České nápoje   komentáře (0)  8797 x

Přední producent a distributor lihovin ve střední a východní Evropě, Stock Plzeň-Božkov, který už téměř 100 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké bylinné likéry, přichází s novým produktem – třtinovým rumem Božkov Republica Exclusive. Rozšiřuje tak své portfolio v kategorii rum a tuzemský o novinku, která zaujme nejen prvorepublikovým konceptem a designem, ale také chutí a atraktivní cenou.

Nový třtinový rum Božkov Republica Exclusive od StockuNový třtinový rum Božkov Republica Exclusive od Stocku

Uvést na trh třtinový rum, bylo přirozeným vývojem značky Božkov, co by synonyma pro rum v České republice. V této kategorii jsme jasným lídrem, což dokazuje i důvěra spotřebitelů, jež Božkov v posledních dvou letech zvolili nejdůvěryhodnější značkou,“ zdůvodňuje uvedení nového produktu na trh Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Třtinový rum Božkov Republica Exclusive v sobě mísí hodnoty společnosti Stock Plzeň-Božkov z počátku minulého století s neochvějnými hodnotami První republiky, která letos slaví 100 let od svého vzniku. Tento tmavě jantarový blend až 8letých rumů z karibských zemí doladěný třtinovým cukrem má jemnou, nasládlou chuť s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. Zabalen je do elegantní láhve s etiketou designově odkazující na období secese. Zákazník si tento 38% třtinový rum nejlépe vychutná samotný, pouze při pokojové teplotě – s těmi, na kterých mu záleží –, jak se můžeme dočíst na etiketě.

Velmi atraktivní je tento produkt i z pohledu své ceny. Doporučená nepromoční prodejní cena pro láhev o obsahu 0,5 l je 289,- Kč a pro 0,7 l 379,- Kč.

Stock Plzeň chce tento produkt nabídnout široké základně spotřebitelů. „Naší strategií je nabídnout zákazníkům další unikátní a prémiový produkt za příznivou cenu. Tímto třtinovým rumem se orientujeme zejména na mladší konzumenty. Díky svému provedení, skvělé chuti a cenové dostupnosti však věříme, že se produkt stane oblíbeným i pro mnohem širší skupinu spotřebitelů,“ dodává Marie Votrubová, Brand manager společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Božkov Republica Exclusive

Od března Stock Plzeň-Božkov podpoří tento třtinový rum masivní mediální kampaní. Propagovat jej bude v televizi, on-linu, několika LED obrazovkami po celé republice, na sociálních sítích, PR aktivitami, eventy a samozřejmě také velkou podporou v gastrech a retailu, kde využije netradiční POS materiály a aktivace. Obalový design a klíčové vizuály vznikly v dílně agentury LineArt Group. Koncept zformuloval reklamní textař a básník Pavel Sobek.

Společnost Stock Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již déle než 100 let přináší oblíbené značky jako Božkov, Fernet a nyní nově i třtinový rum Božkov Republica Exclusive. S portfoliem čítajícím více než 70 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu co do objemu prodaného alkoholu. Zároveň distribuuje úspěšné značky rumu Captain Morgan, nejsilnější značku whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon na světě Jim Beam, světovou značku ginu London Dry Gin Gordon’s, vodky Smirnoff a mnohé další.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.94 hvězdiček / Hodnoceno: 82x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist