Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Obal roku má Stará žitná myslivecká Reserve

14. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  1308 x

Stará žitná myslivecká Reserve, přední značka prostějovské Palírny U Zeleného stromu, se může pochlubit dalším oceněním. Její nová láhev totiž získala titul Obal roku.

Obal roku má Stará žitná myslivecká ReserveObal roku má Stará žitná myslivecká Reserve

Láhev Staré žitné myslivecké Reserve prošla v letošním roce výrazným redesignem. „Chtěli jsme, aby maximálně reflektovala whiskový charakter nápoje, který se vyrábí podobně jako právě whisky. Všechny prvky na láhvi mají navíc svou symboliku. Dohromady odkazují na 500letou historii Palírny U Zeleného stromu a také tradici samotného žitného destilátu Stará žitná myslivecká,“ říká Boris Rajdl, marketingový manažer Palírny U Zeleného stromu.

Porotci soutěže Obal roku nejvíce ocenili propojení etikety s vylisovanými nápisy v horní a dolní části obalu. Číslo 1518 pod hrdlem láhve odkazuje na rok založení palírny. V tom roce udělil český pán Vilém II. z Pernštejna prostějovskému domu U Zeleného stromu právo vyrábět vlastní pálenku. Spodní část obalu zdobí jeho podpis. Nechybí ani písmeno „P“ stylizované do tvaru stromu, z jehož levé strany vyrůstají větve a které je zároveň logem Palírny.

Novou láhev pro „českou whisky“ Starou žitnou mysliveckou Reserve navrhlo designérské studio O-I Czech Republic. Palírna U Zeleného stromu ji představila letos na jaře. „Od prvopočátku jsme na redesignovaný vzhled zaznamenali pozitivní ohlasy od našich zákazníků. Prodej Reservy se od té doby dvojnásobně zvýšil. Proto jsme velmi rádi, že novinku nyní ocenila také odborná veřejnost,“ doplňuje Boris Rajdl.

Prestižní soutěž Obal roku je jedinou svého druhu u nás a na Slovensku. Její historie sahá až do 70. let minulého století. Přihlásit se do ní mohou české firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešením. Soutěž si klade za cíl vyzdvihovat a podporovat nejlepší nápady, inovace a technologie v sektoru balení. Během galavečera jsou při vyhlašování výsledků slavnostně oceněni obaloví konstruktéři a designéři, kteří se na vítězných návrzích podíleli.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist