Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Organická vodka Tom of Finland získala zlato

3. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  1183 x

Už půl století soutěž International Wine & Spirit Competition uznává a oceňuje celosvětově nejlepší vína a destiláty. Ve slepých zkouškách byla zlatou medailí oceněna organická vodka Tom of Finland, která ve vysoce obsazené kategorii vodek získala celkem úctyhodných 95 bodů.

Organická vodka Tom of Finland získala zlatoOrganická vodka Tom of Finland získala zlato

„Uznání ze soutěže IWSC, které je celosvětově považováno za jedno z nejprestižnějších ocenění pro destiláty, nás velmi těší. Dlouhodobý úspěch vodky Tom of Finland v hodnocení destilátů dokazuje, že naše vodka skutečně dostává slibu značky sdělovat bez pronesení jediného slova,“ uvádí Olli Hietalahti, výkonný ředitel Spirit of Tom.

Organická vodka Tom of Finland nabízí vynikající destilát ve výrazné lahvi spolu s jedinečnou prezentací značky. Tato mladá značka je již skutečnou stálicí jako držitel zlatých a platinových medailí a vítězů kategorie ze soutěží San Francisco World Spirits Competition, World Vodka Awards, SIP Awards, Vodka Masters and Tastings.

Organická vodka Tom of Finland, kterou inspiroval průkopnický finský umělec Touko Laaksonen (1920–1991), známý jako Tom of Finland, je prvotřídní destilát ručně vyráběný ve Finsku z nejlepší ekologicky pěstované pšenice, žita a čisté arktické vody.

Odvážná, avšak přece jemná vodka Tom of Finland má svůj charakter, v němž je žitná kořenitost vyvážena jemností pšenice a arktické vody. Vodka Tom of Finland je 100% organická a neobsahuje žádný přidaný cukr.

Vodku Tom of Finland můžete zakoupit na webu společnosti Premier Wines & Spirits (www.1er.cz) za cenu 716 Kč.

TOM OF FINLAND | Průkopník současné gay kultury

Tom of Finland je dnes obecně považován za jednoho z nejvlivnějších umělců 20. století. Toto postavení si vysloužil svým převratným přístupem ke zobrazení mužské postavy, který nelze srovnat s žádným jiným umělcem. Tomovo dílo na více než 60 let rozčeřilo hladiny celé homosexuální i heterosexuální kultury a ovlivnilo životní styl, politickou toleranci, design, módu i umění. Jeho díla mají dnes dalekosáhlý dopad, který vidíme všude okolo nás, od uměleckých galerií přes filmy, spotřební zboží, jako je ložní prádlo či káva, a nyní i u vodky.

VLASTNOSTI

Aroma – čisté aroma s jemným nádechem žita

Chuť – žádná ostrost, první doušek vám do úst vnese hedvábně jemnou krémovitost. Tóny vanilky přecházejí do kořenitosti černého pepře s nádechem badyánu.

Dochuť – harmonické kořeněné tóny dokonale doplňují jemný lahodný závěr.

PALÍRNA

Organickou vodku Tom of Finland vyrábí ve Finsku společnost Lignell & Piispanen. Byla založena roku 1852, a je tak druhou nejstarší rodinnou společností ve Finsku. Firma sídlí ve městě Kuopio, které obklopují mnohá jezera s křišťálovou arktickou vodou, a vyrábí prvotřídní nápoje s rodinnou tradicí.

NADACE TOM OF FINLAND

Výtěžek z každé prodané lahve vodky Tom of Finland putuje stejnojmenné nadaci. Tuto neziskovou organizaci založil v roce 1984 Touko Laaksonen se svým přítelem Durkem Dehnerem s cílem zachovat dílo Toma of Finland, prohloubit veřejné povědomí o erotickém umění a podporovat zdravější a tolerantnější postoje k sexualitě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist