Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Palírna Kavalan získala ocenění Icons of Whisky

15. duben 2021  České nápoje   komentáře (0)  838 x

Palírna Kavalan porazila konkurenci a získala dvě prestižní ocenění Icons of Whisky (Ikony whisky) na rok 2021. Palírna Kavalan získala cenu za „přitažlivost pro návštěvníky (Visitor Attraction)" a Kaitlyn Tsai získala cenu pro „nejlepší světovou ambasadorku značkové whisky (World Whisky Brand Ambassador)".

Palírna Kavalan získala ocenění Icons of WhiskyPalírna Kavalan získala ocenění Icons of Whisky

Palírna Kavalan získala cenu Icons of Whisky Visitor Attraction 2021 již potřetí. V letošním roce byla cena udělena za inovativní přístup palírny Kavalan při vytváření příběhu své whisky. V roce 2020 palírna dokončila svůj projekt „Kavalan Garden Hall", jehož součástí je úchvatný ostrovní koktejlový bar, zmodernizovala svou laboratoř pro domácí výrobu whisky (DIY Whisky Lab) a ochutnávací místnost, kde zájemci mohou ochutnat kompletní sortiment exkluzivních whisky značky Kavalan. Projekt Garden Hall (zahradní hala) chce ukázat vztah palírny Kavalan k přírodě a nabídnout návštěvníkům úchvatné místo, kde si mohou vychutnat nápoje značky Kavalan.

Cena Icons of Whisky 2021 World Whisky Brand Ambassador oceňuje jedinečné dovednosti Kaitlyn Tsai při propagaci nejen produktů značky Kavalan, ale také země, odkud tyto produkty pochází. Kaitlyn ve svých přednáškách a rozhovorech nadšeně popisuje jak krásy oblasti I-lan dodávají whisky plnost, hloubku a jemnost. Znovu a znovu Kaitlyn ukazuje své nadšení pro tchajwanskou whisky a vykresluje tak obraz dokonalého, nezapomenutelného a pozoruhodného nápoje.

Na akci WWA 2021 (World Whiskies Awards) značka Kavalan získala také řadu nejvyšších medailí. Sherry Solist Oloroso značky Kavalan získala cenu „Best Taiwanese Single Cask Single Malt (Nejlepší tchajwanská čistá sladová zrající whisky)" a whisky Kavalan Podium získala ocenění „Best Taiwan Single Malt (Nejlepší tchajwanská čistá sladová whisky)", a to již podruhé, když první ocenění whisky Podium získala již v roce 2016.

Co řekli porotci o sherry Solist Oloroso:

„Opravdová bomba mezi sherry, která v sobě nezapře silný vliv Pedra Ximéneze. Chuť meruněk, sultánek a třešňového kompotu s lehkým nádechem dřeva. Na patře zanechá příjemnou chuť s nádechem květin, ovoce, hroznů, broskví, švestek, hořké čokolády a směsi koření."

A co řekli porotci o whisky Podium:

„Silná sladová vůně jemného koření, vanilky, karamelu a sušeného ovoce s nádechem tabáku. Na patře je sladová chuť intenzivnější a mísí se s nádechem vůně dubových sudů, medu, vanilky, pražených lískových oříšků a kouře. Dozvuky chuti mají lehký pepřový a kouřový nádech. Velmi čistá, vyvážená a komplexní."

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist