Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Palírna U Zeleného stromu uzavřela partnerství s Distillery Kleiner

4. září 2017  České nápoje   komentáře (0)  1337 x

Výrobce prémiových jednodruhových destilátů, Distillery Kleiner, a Palírna U Zeleného stromu, jedna z největších českých likérek, si dovolují oznámit, že uzavřeli obchodní partnerství. Aliance umožní Distillery Kleiner se plně soustředit na produkci luxusních pálenek a vývoj nových výjimečných produktů. „Zátěž“ v administrativě, logistice a dalších souvisejících činnostech převezme Palírna U Zeleného stromu, která zároveň podpoří vývoz destilátů Kleiner do zahraničí.

Foto: Distillery KleinerFoto: Distillery Kleiner

Distillery Kleiner, s.r.o:

V naší společnosti nastaly změny, které jsou a byly nutným logickým vyústěním následného růstu s ohledem na co nejlepší možné zachování kvality a jejich produktů a následné možné rozšíření produktové řady kvalitních prémiových destilátů.

Cítil jsem potřebu, přerodit se do další etapy Distillery Kleiner, kdy jako nejlepší možný způsob se mi jevilo nalezení strategického partnera. Jsem upřímně velmi rád, že se nám podařilo najít partnera s čistě českým kapitálem, se kterým cítím velikou sounáležitost v otázkách budoucího vývoje a směřování Distillery Kleiner,“ uvedl Jan Kleiner, zakladatel společnosti.

Vstup Palírny U Zeleného stromu do společnosti Distillery Kleiner je čistě kapitálový a přináší nám s sebou velké možnosti rozšíření našich produktů na vybrané globální trhy,“ dodal Jan Kleiner.

Palírna U Zeleného stromu, a. s.:

Palírna U Zeleného stromu je velmi hrdá na partnerství s Distillery Kleiner, která patří mezi absolutní špičkou ve výrobě destilátů. Díky tomuto spojení dochází k oproštění Jana Kleinera od všech manažerských povinností spojených s řízením firmy (shánění a zaškolení nových zaměstnanců, řízení a chod firmy, prodej, výroba a distribuce), ve kterou by se z nevyhnutelných a logických důvodů musela Distillery Kleiner přeměnit a možnost plného soustředění na výběr surovin, přípravu kvasu, destilaci a kultivaci produktů a realizaci nových myšlenek vedoucích k nabídce nových prémiových produktů.

Současná Palírna má velké exportní ambice a aktuálně době vyváží své produkty do více než 20 zemí na celém světě. „Jsme přesvědčeni, že dokážeme značce Kleiner otevřít dveře na náročné trhy v USA, Austrálii nebo Číně,“ dodal Pavel Kadlec. Podle něho může z konzultací mistrů svého řemesla v obou palírnách vzniknout ještě mnoho zajímavého.

Vůbec prvním produktem, který se v rámci nové éry spolupráce obou firem objeví na trhu, je desetiletá višňovice. Ta se již může chlubit stříbrnou medailí z letošního World Spirits Competition v San Franciscu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist