Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Představujeme prémiový Ferdinand’s gin

15. únor 2019  České nápoje   komentáře (0)  971 x

Pokud si potrpíte na dobré pití a máte rádi gin, měli byste ochutnat výjimečný německý Ferdinand’s gin. Rodinnou tradici a snoubení klasických botanicals s lokálními si jistě zamilujete stejně jako globální ambasadorka Ferdinand’s ginu Emilie Campesato-Mouragne Cozens. Ta navštívila v tomto týdnu Prahu a na jednu noc se stala historicky první hostující členkou barového týmu Bugsy’s.

Představujeme prémiový Ferdinand’s ginPředstavujeme prémiový Ferdinand’s gin

Co je na ginu nejlepší? Je na něj vždy vhodná chvíle. Pokud si potrpíte na opravdu kvalitní giny a ještě jste neměli příležitost ochutnat prémiový Ferdinand’s gin, nastal ten správný čas. Jedinečný je nejen díky oblasti původu – vyrábí se v Sársku na jihozápadě Německa, tedy v oblasti známé především produkcí skvělých vín, ale i kvůli výběru výjimečných botanicals, které utvářejí jeho celkový charakter.

Rodinná tradice výroby destilátů sahá až do 19. století. Na ni odkazuje i vzhled lahve, který připomíná vinnou lahev typickou pro oblast výroby Ferdinand’s ginu. „Ferdinand’s gin je velmi výjimečný a specifický gin. Věřím, že potěší všechny opravdové milovníky dobrého pití,“ říká Emilie Campesato-Mouragne Cozens. Ta navštívila 11. února 2019 pražský Bugsy’s bar, legendární high-endový podnik, kde hostovala za barem. Jednalo se o historicky první oficiální guestbartending v Bugsy’s baru. Následující den ambasadorka zavítala také za moravskými barmany v brněnském café & gin baru 7 hříchů, kde večer rovněž hostovala za barem a pro zákazníky připravovala lahodné drinky.

Ferdinand’s Saar Dry Gin je vyráběný ze 30 různých botanicals, přičemž kombinuje tradičně užívané botanicals s regionálními. Překvapí vás tak tymiánem, trnkami či například šípky. Dále se infuzuje polosladkým moselským ryzlinkem, který Ferdinand’s Saar Dry Ginu dodává květinové aroma s citrusovým nádechem, podtrhuje jedinečnost tohoto německého ginu. V chuti se snoubí levandule s jalovcem a růží a vinnou chutí specifického ryzlinku. „Nejen díky této infuzi získává Ferdinand’s gin svou jedinečnost. Díky užití širokého spektra botanicals je výsledný gin chuťově vyvážený a specificky suchý,“ říká Emilie Campesato-Mouragne Cozens.

Ferdinand’s Saar Dry Gin zakoupíte na www.1er.cz za 1125 Kč.

Ferdinand’s Saar Quince Gin

Netradiční destilát kombinující Ferdinand’s Saar Dry Gin a chuť speciální odrůdy kdoulí, které byste našli v Sársku, kde destilérie sídlí. Výsledkem je netradiční lehký ovocný spirit vzdávající poctu klasickému sloe ginu. Díky nižšímu obsahu alkoholu (Ferdinand’s Saar Quince Gin má 30 %) vás v kombinaci s tonikem na ledu příjemně osvěží. Vychutnat si ho můžete ale i samotný jako skvělý aperitiv.

Ferdinand’s Saar Quince Gin zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1 085 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist