Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Prémiová Hanácká vodka Silver

6. duben 2021  České nápoje   komentáře (0)  1061 x

Novou, šestkrát filtrovanou Hanáckou vodku Silver uvádí na trh prostějovská Palírna U Zeleného stromu. S novinkou chce cílit na lidi, kteří mají rádi zábavu, chtějí kvalitu a rádi si vychutnávají prémiový alkohol. Hanácká vodka Silver má lahev s elegantním tvarem a designem. Ten využívá motiv stříbrného groše, který zdůrazňuje návrat k receptuře podle takzvaného tradičního Předpisu poctivosti.

Prémiová Hanácká vodka SilverPrémiová Hanácká vodka Silver

Nejstarší evropská palírna novinkou rozšiřuje stávající řadu úspěšné Hanácké vodky a zároveň cílí na náročné zákazníky. Navazuje na tradici, kterou v prostějovské Palírně U Zeleného stromu zavedl první místní palírník Mates. „U zrodu naší vodky stál pražský groš, který zajišťoval stabilní kvalitu. Šlo o jednoduchou metodu, kdy se v hustoměru obsah alkoholu měřil pomocí stříbrného pražského groše. Ten zaručoval, že půjde o kvalitní destilát. Mimořádně čistému a jemnému destilátu tehdy říkali vodička, a ta položila už před pěti sty lety základ Hanácké vodce. Podle nás je proto Hanácká vodka dokonce nejstarší vodkou na světě,“ říká marketingový ředitel Boris Rajdl.

Základem destilátu je křišťálově čistá, průzračná voda z hlubinných vrtů na Hané se specifickými senzorickými vlastnostmi danými pískovo-štěrkovým podložím a velkým množstvím minerálů. Jemný obilný destilát se získává z odrůdy pšenice dozrávající pod sluncem na úrodných polích.

Elegantní tvar láhve novinky ledový nástřik obsahující průhledné fragmenty, které dodávají designu čistotu. Láhev má guala uzávěr, který zabraňuje opětovnému plnění a používá se u kvalitních prémiových alkoholických nápojů. Spodní část je pak opatřena českou vlajkou, která upozorňuje na čistě český původ.

Nová vodka je určená jak do maloobchodní sítě, tak do gastronomie, Zákazníci ji najdou například v řetězcích Globus, Tesco či Ahold. Doporučená cena je 399 korun.

Hanácká vodka Silver navazuje na základní variantu vodky z Prostějova – Hanáckou vodku – která se řadí mezi nejprodávanější vodky u nás.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist