Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Přihlaste se do stipendijního programu Jägermeister

20. březen 2018  České nápoje   komentáře (0)  893 x

Jménem mezinárodní barmanské sítě „Hubertus Circle,” nabízí Jägermeister třem ambiciózním barmanům příležitost žít, pracovat a rozvíjet se v pulsující metropoli, jakou je Berlín. Barmani ze 17 členských zemí se mohou přihlásit do 31. března na adrese www.hubertuscircle.com/scholarship/applynow/. Členství v HC není pro přihlášení vyžadováno. Vítězové stráví tři plně hrazené měsíce v Berlíně (od července do října 2018), kde budou pracovat v jednom z předních světových barů, žít ve společném bytě a užívat si rozmanitý, náročný a osvětový podpůrný program.

Přihlaste se do stipendijního programu JägermeisterPřihlaste se do stipendijního programu Jägermeister

Stipendium Jägermeister: teď ještě více mezinárodní

Stipendium Jägermeister, které zaštiťuje Hubertus Circle, je zpět — v globálním vydání. S tímto programem značka přispívá k rozvoji barové scény a ojedinělé podpoře mladých talentů. V Německu už si Jägermeister s tímto stipendijním programem udělal jméno. V rámci podpůrného programu již společnost v posledních pěti letech poslala deset ambiciózních mladých barmanů na šest měsíců do ciziny, aby získali zkušenosti a profesně rostli prací za barem na rozličných prestižních místech.

Huberts Circle se těší rostoucí světové oblibě, jeho silnou síť tvoří 17 členských zemí. Teď je čas přizpůsobit stipendijní program a rozvinout se napříč hranicemi,” přibližuje letošní vize Cornelia Sutor, Global Brand Activation Manager. S berlínskou edicí zve Jägermeister barmany ze všech zemí Hubertus Cirle, aby se poprvé přihlásili a strávili tři měsíce v jednom z předních barů v Berlíně, a prozkoumali místní barovou scénu.

Mezinárodní výměna, mistrovství, workshopy a bar Convent v Berlíně — tři měsíce v akci

Stipendium si klade za cíl rozšířit barmanům obzory a usnadnit jejich komunikaci. Akcentuje mezinárodní výměnu, podporuje talenty a umožňuje účastníkům poznat bary v dalších městech spolu s lidmi, kteří v nich pracují. Podpůrný program zahrnuje rozličné aktivity jako například vzdělání, budování kontaktů a zábava – od workshopů ve Wolfenbüttelu, kde se nachází zdroj elixíru zvaného Jägermeister, až po „Global Stammtisch” v baru Convent v Berlíně.

Držitelé stipendia, kteří získají neocenitelné zkušenosti pro svůj další osobní a profesní život, budou své zkušenosti a zážitky z německého hlavního města budou pak dále sdílet s kolegy barmany doma a také na blogu. Synergie, kterou toto vytváří, podpoří propojení a semkne mezinárodní barovou scénu.

Stipendium umožňuje splnění snu o práci v zahraničí

Práce za barem v cizím městě a sbírání nových zkušeností je snem mnoha mladých barmanů. Ale jeho splnění není tak snadné, protože se mohou vyskytnout značné úřední zádrhely. „Stipendium pomáhá přesně s tímto typem překážek. Jsme tu pro naše lidi, poradíme jim a podpoříme je. Pomůžeme s organizací úředních záležitostí, problémy na místě, pokryjeme všechny potřebné výdaje a poskytneme barmanům přístup ke kontaktům ve městě, což jim umožní se v jejich dočasném domově snadněji usadit,“ vysvětluje Cornelia Sutor, Global Brand Activation Manager.

Životní šance. Přihlaste se teď!

V minulosti se ukázalo, že stipendium Jägermeister je životní zážitek a jedinečná příležitost. Při zpětném pohledu na minulé účastníky zjistíte, že vždy šlo o barmany s výraznou osobností, bohatými zkušenostmi a skvělou kariérní dráhou, a v neposlední řadě se solidní mezinárodní sítí kontaktů.  Pokud jsme vás inspirovali a máte kvalifikaci, přihlaste se do speciální edice Jägermeister stipendia! A kdo ví, třeba právě stojíte na začátku zcela jedinečné dráhy.

V kostce:

Stipendium Jägermeister x berlínská edice

  • 3 barmani z různých zemí HC
  • 3 měsíce života & práce v Berlíně (červenec-říjen 2018)
  • 3 různé renomované bary
  • 1 sdílený byt v centru
  • 100% výdajů pokryto Jägermeisterem
  • 1 závěrečná akce v BCB v Berlíně (říjen)
  • Workshopy, školení, aktivity a události
  • Přihlásit se mohou všichni ambiciózní mladí barmani ze 17 členských zemí HC mezi 21 a 35 lety s dobrou či výbornou znalostí angličtiny
  • Přihlášení zde (do 3/31/2018)

Hubertus Circle

Hubertus Circle je mezinárodní spolek barmanů, založený Jägermeisterem. Od svého vzniku v roce 2011 vytvořil silnou komunitu členů pocházejících z celého světa, kteří se vzájemně podporují, pracují spolu, a učí se jeden od druhého. Na pravidelných setkáních, workshopech, akcích a exkurzích si se starými i novými přáteli vyměňují nápady, učí se používat nové pomůcky a praktikují nové dovednosti. Hubertus Circle má v současné době aktivní komunitu v Norsku, Finsku, Švédsku, Dánsku, Rakousku, Švýcarsku, Slovensku, České republice, Irsku, USA, Holandsku, Španělsku, Spojeném Království, Francii, Rusku, Austrálii a Německu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist