Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pro Paměť národa byla vydražena Stará žitná myslivecká, která obletěla zeměkouli

8. říjen 2018  České nápoje   komentáře (0)  718 x

Letec Roman Kramařík na Hangár Párty mise Okřídlený lev vydražil unikátní láhev retro edice Staré žitné. „Česká whisky“ s ním obletěla svět a byla vystavena 30 cyklům zchlazení na −20 stupňů a podtlaku 500 hPa. Její cestu dokladuje vlastní pas s osobním věnováním Romana Kramaříka. Výtěžek 18 018 Kč putuje organizaci Post Bellum, která zaznamenává a archivuje vzpomínky pamětníků významných historických událostí.

Pilot Roman Kramařík vzal na svou Misi Okřídlený lev i lahev Staré žitné myslivecké v retro edici připomínající stoleté výročí založení ČeskoslovenskaPilot Roman Kramařík vzal na svou Misi Okřídlený lev i lahev Staré žitné myslivecké v retro edici připomínající stoleté výročí založení Československa

„V letošním roce slavíme výročí 500 let od založení Palírny U Zeleného stromu, během kterých svět prošel doslova revolucí. Každý z nás je pamětníkem velkých událostí a jejich uchování je pro společnost nezbytné, proto rádi podpoříme právě Paměť národa,“ vysvětluje generální ředitel Palírny U Zeleného stromu Pavel Kadlec.

Láhev Staré žitné (Staré žitné myslivecké) v retro edici, která je věrnou kopií etikety z roku 1918, odstartovala z pražského letiště Točná na cestu kolem světa s akrobatickým letcem Romanem Kramaříkem, který v Cessně obletěl zeměkouli za 46 dní. Expedice se uskutečnila při příležitosti oslav 100 let od vzniku Československa a 500 let od vzniku Palírny U Zeleného stromu, která je výrobcem Staré žitné myslivecké.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist