Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Rum Blue Stamp z Mauricia

15. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  889 x

Prosluněný exotický ostrov Mauricius vás kromě nádherných pláží u azurového oceánu okouzlí i poklady v podobě rumu Blue Stamp. Tento rum pochází z dílny mastera blendera Frederica Bestela a ztělesňuje to nejlepší, co východoafrický ostrov nabízí. Přeneste se na chvíli na sluncem zalitý ostrov v Indickém oceánu a vychutnejte si skleničku rumu Blue Stamp s tradiční sladkou chutí.

Rum Blue Stamp z MauriciaRum Blue Stamp z Mauricia

Na český trh nově přichází prémiový rum Blue Stamp z prosluněného ostrova Mauricius. Rozšiřuje tím pestrou nabídku prémiových rumů a zároveň široké portfolio českého distributora prémiových vín a alkoholických i nealkoholických nápojů Premier Wines & Spirits. Oblíbenost prémiových rumů každoročně stoupá a podzim je spojován právě s kvalitními rumy. Prémiové rumy jsou nejen skvělým digestivem, ale i oblíbeným dárkem, například k blížícím se Vánocům.

Blue Stamp

Tradiční rum Blue Stamp plně ztělesňuje autenticitu Mauricia. Melasa, ze které je rum vyráběný, pochází z cukrové třtiny vypěstované právě na tomto prosluněném ostrově. Rum Blue Stamp vychází z dílny zkušeného rumového mastera blendera Frederica Bestela, jehož cílem bylo podtrhnout unikátní chutí jedinečnost mauricijského rumu. Frederic Bestel má na kontě již několik oblíbených mauricijských rumů a je znám pro svůj inovativní přístup. Ten se projevil i u rumu Blue Stamp. Rum netradičně zraje v sudech po fortifikovaných vínech z Jižní Afriky, které mu dodávají příjemně nasládlou a specifickou chuť i vůni.

V aroma rumu Blue Stamp ucítíte pražené ořechy s kandovanou citrusovou kůrou a jemně sladkým kořením. Tyto aromatické tóny doplňují specifické odstíny sherry a portského vína, jež rum získává z použitých atypických sudů. Hřejivá a jemná chuť rumu je doplněna nasládlostí, která je pro mauricijské rumy příznačná.

Prémiový mauricijský rum Blue Stamp zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1379 Kč za 0,7 l. Portfolio Premier Wines & Spirits pořídíte také v prodejně Premier Wines Gallery na adrese Pohostinec Karlín, Pobřežní 42, Praha 8.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist