Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Rum La Hechicera s infuzovaným banánem

9. prosinec 2020  České nápoje   komentáře (0)  2020 x

Světoznámá kolumbijská značka rumů La Hechicera uvádí na trh svůj druhý produkt ze Série Experimental. Tento destilát, infuzovaný po zrání v dubových sudech dužinou ze zralých banánů, je ódou na um a tradici tří generací rodiny Riascos, která s velkou oddaností vyrábí v Kolumbii své jedinečné rumy přes 20 let.

Rum La Hechicera s infuzovaným banánemRum La Hechicera s infuzovaným banánem

Série Experimental je limitovanou edicí, která navazuje na sedm dalších unikátních limitek, které byly poprvé uvedeny na trh v loňském roce. La Hechicera bude tak po dobu sedmi let každým rokem vydávat unikátní chuťově nezaměnitelné limitované edice. Letos je číslo dvě infuzovaná banánem. Loni dozrávala po dobu tří měsíců v sudech po víně Moscatel.

Le Hechicera Série Experimental je vyzrálý 41% rum z oblasti jižního Karibiku. Jedná se o směs dvanácti až jednadvacetiletých rumů, která zraje v sudech z bílého amerického dubu. Už tak unikátní chuti dodává charakter banánová dužina, ta se totiž přidává k vyluhování na posledních pár dní před konečnou filtrací a to dělá limitovanou edici Série Experimental jedinečnou. Očekávejte hluboký dřevitý rum s opojnou vůní karamelů, listů tropického lesa, přezrálých banánů, vanilky a sušeného ovoce s jemnými kouřovými podtóny. Chuť obsahuje tóny nového koření, pomerančové kůry, slaného karamelu a marcipánu. Lahodně jemná je dubová dochuť s jemným minerálním zakončením.

Rodina Riascos si během tří generací dokázala vytvořit svůj vlastní rukopis a historii. Během dlouhých cest po Karibiku objevují nejlepší suroviny, získávají nejlepší a nejtalentovanější mistry blendery a hledají ty nejkvalitnější sudy. Infuzovaný banán vzdává poctu původnímu obchodu s banány rodiny Riascos. Na konci studené války však byl obchod zasažen politickými nepokoji a globální nestabilitou. Rodina se proto dala na výrobu rumů a vytvořila La Hechicera. „K vybudování La Hechicera jako globální značky vedla neuvěřitelná cesta. Vývoj řady rumů Série Experimental nám umožňuje intenzivně sdílet náš příběh s našimi zákazníky a spotřebiteli. Série Experimental č. 2 je úžasným produktem a my jsme hrdí, že ho přinášíme celému světu. Rum je kategorie, která si stále získává popularitu, a druhá Série Experimental je unikátním produktem, který pomůže zvýšit zájem o tuto kategorii tím, že osloví nové zákazníky a nabídne spotřebitelům rumu něco unikátního,“ komentuje generální ředitel a spoluzakladatel La Hechicera Miguel Riascos.

La Hechicera Série Experimental č. 2 je distribuována Bartidou. Celosvětově je k dostání 15 000 lahví s počtem 1500 pro český trh.

LA HECHICERA Série Experimental

Skvělý suchý rum La Hechicera přináší v pořadí druhou unikátní limitovanou edici ze Série Experimental, banánový experiment v podobě vyzrálého 41% rumu z oblasti jižního Karibiku. Jedná se o směs dvanácti až jednadvacetiletých rumů, ve které master blender infuzuje organické dužiny vyzrálých banánů. Okouzlí svojí jedinečnou a intenzivní vůní banánů, bohatých karamelů, listů tropického lesa, vanilky a sušeného ovoce s jemnými kouřovými podtóny.

Objem: 0,7 l

Doporučená cena: 1469,- Kč

Obsah alkoholu: 41 %

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist