Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Rum Ron de Jeremy má nový design

7. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  1413 x

Odvážný rum Ron de Jeremy se představuje v novém, pečlivě promyšleném designu, který značku Ron de Jeremy povyšuje na další úroveň a výstižně odráží její propracovanost. Tento nekonvenční rum si také od spotřebitelů vysloužil ocenění Double Gold na uznávané nezávislé soutěži SIP Awards 2020. Kromě toho Ron de Jeremy XO následuje trendy a snižuje obsah cukru v lahvi.

Rum Ron de Jeremy má nový designRum Ron de Jeremy má nový design

Rum Ron de Jeremy se letos v červnu ukázal ve zcela novém hávu. „Novým designem jsme neskutečně nadšeni, náš tým na něm pracoval téměř rok,“ říká výkonný ředitel společnosti Olli Hietalahti.

Nová lahev, kterou navrhl marketingový ředitel společnosti One Eyed Spirits Jouko Laune, značku odlišuje od konkurence – nyní je v regálech zcela nepřehlédnutelná. „Už nás přestalo bavit, jak všichni používají stejné podsadité lahve, které máme i my už od roku 2011. Přišel čas na změnu,“ vysvětluje Jouko Laune.

Rumy Ron de Jeremy představují uvolněnou značku, jíž je vlastní, že nenudí. Záměrně se odlišuje od ostatních na trhu, které si zakládají na vlastní serióznosti, úctyhodné tradici a původu. Nový design Ron de Jeremy zdůrazňuje cenami ověnčenou kvalitu rumu uvnitř lahve, ale nenápadný poznávací znak – ikonický knírek – ukazuje, že značka neztrácí vtip.

Rumy Ron de Jeremy zakoupíte na webu www.1er.cz.

Nový Ron de Jeremy XO splňuje předpisy EU

Nový design rumů Ron de Jeremy se dočkal nadšeného přijetí jak u lidí z branže, tak i u vybraných spotřebitelů. Svou pozici dokázal rum Ron de Jeremy XO i na mezinárodní nezávislé soutěži SIP Awards 2020, a to oceněním Double Gold. V této soutěži destiláty hodnotí konzumenti, kteří tak ukazují své nepředpojaté preference.

Receptura rumu Ron de Jeremy XO se ladí postupně a na rozdíl od řady konkurentů rum XO splňuje omezení týkající se obsahu cukru podle nových právních předpisů Evropské unie, které budou platit od 25. května 2021. Rum Ron de Jeremy XO je skutečný a zákony respektující rum.

Rumy Ron de Jeremy XO zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 1 019 Kč.

Ron de Jeremy. Rum, který vám vykouzlí úsměv. Dvakrát.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist