Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Rumová novinka Rhum J.M

2. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  518 x

Rum, to je tekuté zlato ve skleničce. Dopřejte si tento delikátní alkohol v podobě novinky na českém trhu Rhum J.M a nechte se jeho prostřednictvím unést na vlnách Karibiku.

Rhum J.M se řadí mezi přední značky agricole rumů. Jeho domovinou je karibský Martinik, který propůjčuje tomuto destilátu svůj charakter. Ochutnejte tuto prémiovou novinku a užijte si chuť Karibiku přímo u vás doma.

Výjimečnost rumu Rhum J.M vytváří specifické podnebí ostrova Martinik spolu se zdejšími unikátními půdními podmínkami. Cukrová třtina, z níž se Rhum J.M vyrábí, se pěstuje na úpatí sopky, kde se nachází i palírna. To propůjčuje rumu Rhum J.M vulkanický charakter. Sopka má vliv i na samotný způsob a rychlost zrání destilátu. K výrobě se používá křišťálově čistá voda, která je filtrovaná přes sopečné kameny, čímž získává na minerálnosti. Díky fermentaci je pak dosaženo zachování květinově-ovocného rysu rumu.

Rhum J.M si můžete užít v několika variacích. Je jen na vás, kterou se necháte okouzlit.

Rhum J.M Blanc je exkluzivní bílý rum, který zraje minimálně po dobu šesti měsíců. Zaujme vás u něj vůně svěží limetky, medu a cukrové třtiny.

Rhum J.M Blanc Jardin Macouba je bílá rumová limitka z roku 2019. Uchvátí vás vůní typickou pro Martinik – aromatem květů stromu moringa a fialek.

Rhum J.M Vieux V.S.O.P vznikl smícháním čtyřletých rumů, které zrály tři roky v sudech po bourbonu. Poslední rok pak dozrávaly v malých sudech. Stejně tak vznikl Rhum J.M Vieux XO, u něhož se liší doba zrání – rumy zrály v bourbonových sudech minimálně pět let, poslední rok pak opět dozrávaly do krásy v malých sudech. V chuti těchto stařených variant vás zaujme ovocné mango a maracuja.

Rhum J.M Vieux Épices Créoles zraje tři roky v sudech z amerického a francouzského dubu různých velikostí i různých stupňů vypálení. Tím je zaručen jeho specifický chuťový charakter.

Pokud máte raději likéry, ochutnejte Rhum J.M Shrubb Liqueur d’Orange. Tento pomerančový likér nepřichází o rumové kouzlo a jedná se o ideální spojení Rhumu J.M s hořkou kůrou pomeranče a přírodním sirupem z cukrové třtiny, které skvěle doplňuje lokální koření jako vanilka, skořice a muškátový oříšek.

Nový rum na českém trhu Rhum J.M můžete pořídit na webových stránkách www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist