Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Rumový likér Flor de Caňa Coco

4. červenec 2023  České nápoje   komentáře (0)  427 x

Oblíbená rumová rodina značky Flor de Caňa se rozrůstá o svého nejnovějšího člena. Přináší tropické tóny, které spolu s kokosovou příchutí vytvářejí dokonalou harmonii. Rumový likér Flor de Caňa Coco je tady!

Rumový likér Flor de Caňa CocoRumový likér Flor de Caňa Coco

Nikaragujská společnost Flor de Caňa stojí za jedním z nejlepších a nejoblíbenějších rumů na světě. Její novinka v podobě svěžího kokosového likéru potěší každého, kdo se chce prostřednictvím svých smyslů nechat unášet na vlnách Karibiku. Dopřejte si Flor de Caňa Coco a vychutnejte si slunné tropy ve skleničce.

Flor de Caňa Coco je osvěžující tropický likér s přírodní kokosovou příchutí. Obsahuje 17 % obj. alkoholu, a tvoří tak skvělý základ pro letní drinky. Už po přivonění vás v nose zašimrá jednoznačně rozeznatelné kokosové aroma. Při ochutnání se přímo přenesete na karibskou pláž, na jazyku vám budou hrát svěží tóny sladkého kokosu s příjemným krémovým závěrem. Likér Flor de Caňa Coco dozrává v sudech po bourbonu.

Jedná se o jediný nápoj na světě, který nezanechává uhlíkovou stopu (je takzvaně carbon neutral), protože k jeho destilaci byla použita 100% obnovitelná energie. K tomu má také certifikaci fair trade.

Karibský kokosový likér Flor de Caňa Coco si skvěle vychutnáte jen tak, ve vychlazené sklenici na pár kostkách ledu. Jelikož je ale také výborným doplňkem letních koktejlů, můžete se s jeho prezentací trochu odvázat a přidat ho do mixovaného drinku. Výborně bude fungovat v koktejlu Flor Sunrise, do nějž použijete právě kokosový likér Flor de Caňa Coco, ananasový džus a trochu grenadiny. Drink Coco Verde vás zase přesvědčí, že v jednoduchosti je krása. Pokud se rozhodnete namíchat si ho, zkombinujte Flor de Caňa Coco s kokosovou vodou – výsledný drink chutná jako samotné léto.

Kokosovou novinku z rodiny Flor de Caňa, likér Flor de Caňa Coco pořídíte na www.1er.cz v 0,7l lahvi za 405 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist